כיצד מתהדק הקשר בין ילדים מישראל וארה"ב?

כיצד מתהדק הקשר בין ילדים מישראל וארה"ב?

ילדים שיוצרים קשר עם ילדים אחרים, יכולים לשמור על הקשר הזה במשך שנים, בוודאי היום כשיש אפשרות לתקשר באמצעות האינטרנט. אפילו אם ילד אחד מתגורר בישראל והשני בארה"ב.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

איך יוצרים קשרים בין ילדים ישראלים לילדים אמריקאיים?

כל הורה רוצה שיהיו לילד שלו חברים רבים, כל הורה רוצה שהילד שלו יפתח לתרבויות שונות ורבות. מחנות קיץ בארה"ב בהחלט עוזרים להורים להשיג עבורם ילדיהם, את שתי המטרות הנ"ל.

מחנות קיץ בארה"ב הם דבר ייחודי, אשר מאפשר לילדים ישראלים לבלות מעבר לים במשך תקופה מסוימת בחופשת הקיץ, ללמוד אנגלית ברמה גבוהה, להכיר ילדים שמגיעים הן ממקומות שונים בארצות הברית וכן ממדינות אחרות, להכיר את התרבות האמריקאית באופן אמיתי ולא רק דרך מסך הטלוויזיה או הקולנוע, וליהנות מתקופה ייחודית, באופן עצמאי.

כאמור, אחד היתרונות החשובים של מחנות קיץ הוא, שהילדים יכולים להכיר ולבלות עם ילדים אמריקאיים. זה אומר, שהם יכולים ללמוד על התחביבים שלהם, ללמוד על סדר היום שלהם, ובכלל להכיר אותם לעומק ולהפוך אותם לחברים.

כשיחזרו לארץ, הם יוכלו להמשיך את הקשר דרך הרשתות החברתיות או אתרי אינטרנט אחרים, וכך הם יוכלו להמשיך ולהיות בקשר במשך שנים ארוכות ואולי אף לבקר אחד את השני, כשיתאפשר להם.

איך בוחרים את המחנה הנכון?

צריך לומר, שהבסיס חייב להיות מחנה קיץ שמתאים לילדים. לשם כך, על ההורים לבחון את האופציות השונות וביחד עם הילד להחליט, איפה הכי נכון עבורו להירשם.

סביר להניח שהנקודה הראשונה תהיה סוג המחנה, מה הוא מכיל, אילו פעילויות ומה בדיוק הילד יעשה במחנה וכיצד הוא ייהנה מהמקום. הנקודה השנייה תהיה בהתאמה, גיל הילדים שמשתתפים שם ועד כמה באמת זה יתאים לילד, האם באמת הוא יוכל להתחבר אליהם.

חשוב לבדוק גם את מיקום המחנה ומה תוכנית הפעילות של המחנה. מן הסתם, תהיה גם חשיבות למשך זמן המחנה, למועד שלו, מי מארגן אותו ובסופו של דבר גם לעלויות השונות. אחרי כל זה, יש לבדוק איך ומתי צריך להירשם אליו.

כתוב/כתבי תגובה