מחיר הסכם ממון

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים בציבור. מטרתו של הסכם ממון היא להסדיר את כל ענייני הרכוש והענייניים הכספיים המשותפים של בני הזוג, במקרה שבו הם יחליטו להיפרד. כלומר, במקום להגיע למצב שבו בפרידה בין בני הזוג הם מגיעים למאבקים תובעניים, קשים ומכוערים אודות חלוקת הרכוש, הרי שחתימה על הסכם ממון חוסכת מבני הזוג את המאבקים הללו.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

 

מהו הסכם ממון?

הסכם ממון הוא הסכם הנערך על ידי עורך דין הסכם ממון המתמחה בכך. במסגרת הסכם זה, בני הזוג מגיעים להחלטות אודות חלוקת הרכוש המשותף שלהם וכן, חלוקת הרכוש שכל אחד מהם הביא עימו עוד בטרם התחתן עם בן או בת הזוג. על מנת שהסכם ממון ימצה את הזכויות של בני הזוג, עליו לגעת בכל הנושאים הכלכליים הרלוונטיים. על כן, חשוב מאוד לבחור בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום עריכת הסכמי ממון אשר יערוך לבני הזוג הסכם ממון אשר יקבל את תוקפו בכל מקרה של פרידה ובצורך בחלוקת הרכוש בין בני הזוג.

 

כמה יעלה לכם הסכם ממון?

סכום הסכם ממון ישתנה בהתאם לאיש המקצוע שתבחרו לצורך עריכת ההסכם. ככל שמדובר באיש מקצוע טוב יותר ומקצועי יותר, אשר יוביל אתכם בצורה מהירה יותר להסכם ממון, יתכן שהוא ידרוש מחיר גבוה יותר על שירותיו. מלבד זאת, עלות ההסכם כרוכה בפרק הזמן הנדרש לכם בכדי להגיע להסכם זה. ככל שאיש המקצוע יידרש לעבוד אתכם יותר שעות בכדי להגיע להסכם כך יתכן שהדבר יעלה לכם סכום גבוה יותר. יחד עם זאת, חשוב מאוד לבחור באיש המקצוע הטוב ביותר עבור עריכת הסכם ממון וכן, כדאי מאוד שלא לחתום על ההסכם בטרם הוא מקובל במאה אחוזים על שני בני הזוג.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

כמה עולה קורס תפירה?

אם אתן רוצות ללמוד תפירה ועיצוב בגדים או עיצוב טקסטיל, וודאי תירצו לדעת מהו המקום הטוב ביותר ללמוד בו, וכמו כן קיים פקטור נוסף על

קרא עוד »
קורס מנעולן
כללי
dana

היכן ניתן ללמוד מנעולנות?

מנעולנות זה מקצוע לא כל כך פשוט ואין לט יחסי ציבור הכי אוהדים. אחרי הכול, להיות פורץ מנעולים זה לא כבוד גדול וזה לרוב המקצוע

קרא עוד »