לימודי אנגלית לצרכים מקצועיים

לימודי אנגלית לצרכים מקצועיים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בימנו, מי שיודע יותר ויותר שפות, יש לו יותר סיכוי להצליח. העולם הוא כפר גלובלי, הוא כבר לא מתבסס אך ורק על כלכלה מקומית, הוא לא מתבסס אך ורק על ספרות מקצועית בשפת האם, ותהליכי עבודה רבים מתבצעים עם קבוצות גדולות ורחבות של אנשים ממקומות שונים. לכן הסיכוי של עובד שיודע יותר משפה אחת להצליח, גדולה משל עובד שדובר אך ורק את השפה שלו.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

אך מאחר ולא כל אחד יכול לדעת הרבה שפות, אז באופן טבעי צריך לדעת לדבר ולהתנהל בשפה אחת בינלאומית, ברמה מקצועית גבוהה. כפי שאפשר להניח, הכוונה היא לאנגלית.

רוב התהליכים בעולם, בין אם מדובר בתהליכי רכש, תהליכי ייצור, תהליכי פיתוח, משאים ומתנים, משפט וחוק, כלכלה, דיפלומטיה ועוד, מתנהלים באנגלית. גם אם היא לא השפה הרשמית של העולם, קיימת הסכמה שזו השפה הבינלאומית בה משתמשים מרבית האנשים, במרבית המקומות.

לכן, אם אנחנו רוצים להשתלב בתפקידים שונים ולהתקדם בהם, הרי שעלינו ללמוד אנגלית ברמה גבוהה לצרכים מקצועיים. לא מדובר בלימוד אנגלית לצורכי תחביב או על מנת שנוכל לטייל בעולם ולהבין מה קורה סביבנו, גם לא מדובר בלימוד אנגלית על מנת שנוכל לראות סרטים או לשמוע מוזיקה ולהבין על מה היצירה מדברת. הכוונה היא לדבר אנגלית מקצועית, כלומר, להכיר את הז'רגון המקצועי, את השיח בתחום.

למשל, בשביל להיות רופאים, אז אנחנו צריכים לדעת אנגלית ברמה גבוהה, אך זה מעבר לרמה גבוהה של תיכון, הכוונה היא לרמה כזו שאנחנו נוכל להבין פירושים ומונחים רפואיים בצורה הישירה שלהם, להבין את הניואנסים הקטנים שבשפה.

אותו דבר אם אנחנו אנשי עסקים. כמו בכל שפה, יש ז'רגון, יש שפה שלמה שאנשי עסקים מדברים ביניהם. זה אומר בין היתר להבין את הכוונה של המילים, גם אם המשמעות האמיתית שלהן שונה.

כמובן שלימודי אנגלית לצרכים מקצועיים יכולים לבוא לידי ביטוי בכל תחום ובכל נושא. לא משנה אם אנחנו מתכננים ומפתחים מוצר וזה לא משנה אם אנחנו אחראים על שיווק ופרסום באנגלית או כל דבר אחר, אנחנו חייבים לדעת כיצד מדברים אנגלית בצורה מקצועית, על מנת שנוכל לבצע את העבודה שלנו ולהתקדם בה. למידע נוסף בנושא לחצו כאן.

לפני שנסביר איך אפשר ללמוד אנגלית לצרכים מקצועיים, נדגיש, שזה דורש מאיתנו זמן, משמעת, סבלנות והרבה רצון. לא תמיד זה פשוט כשלצד הלימודים אנחנו גם עובדים ומנהלים משק בית. אך אם אנחנו נראה את זה כחלק בלתי נפרד מהצרכים של הקריירה שלנו, הרי שנבין עד כמה הלימודים משמעותיים עבורנו.

כיצד אפשר ללמוד אנגלית לצרכים מקצועיים

מן הסתם, אם אנחנו רוצים ללמוד אנגלית לצרכים מקצועיים, אנחנו לא יכולים להסתפק בקורס או שיעורים סטנדרטיים. אנחנו צריכים למצוא מורים רציניים, איכותיים, מנוסים ללימודי אנגלית כמו Bright English.

חשוב מאוד לבחון את תוכנית הלימודים שמוצעת לנו, חשוב להבין כיצד היא יכולה לעזור לנו מבחינה מקצועית לצד העובדה שאנחנו נשפר את האנגלית שלנו, וכן אנחנו צריכים לבחון כיצד אנחנו יכולים לשלב את הלימודים בצורה נכונה, לצד העבודה ולצד דברים אחרים בחיים שלנו. כך נוכל להפיק תועלת מרבית מהתהליך.

 

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »