קורס ערבית מדוברת

קורס ערבית מדוברת

חשבתם פעם ללמוד את השפה הערבית? הייתם במגמת ערבית בבית הספר ומעוניינים כעת להעשיר את השפה? ובכן, למי שגדל בבית בו מדברים ערבית הרי שאין לו בעיה עם הכרת השפה, לכל הפחות יהיה בעל היכולת להבין ולדבר עם אחרים בשפה זו. למי שלא גדל בבית בו מדברים ערבית יהיה קשה יותר ללמוד את השפה, אולם ללמוד ערבית זה כמו ללמוד כל שפה אחרת וגם אותה ניתן ללמוד בצורה חווייתית ומהנה במיוחד. כך לפחות מלמדים את השפה הערבית במכללת תל חי.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מדוע ללמוד ערבית?

הערבית היא השפה הרשמית השנייה במדינת ישראל וכל המדינות שמסביבנו הינן מדינות ערביות. לימוד השפה יסייע לכם בעיקר להבין ולתקשר עם אנשים בסביבה שלכם אשר דוברים את השפה. מדובר בכלי תקשורתי חשוב שבעזרתו ניתן למגר סטראוטיפים ולגשר בין החברה היהודית והערבית החיות במדינת ישראל. בישראל חיים מיליוני ערבים ודרוזים דוברי השפה הערבית וכשם שחשוב לדעת עברית במדינת ישראל, חשוב גם לדעת ערבית.

מהם תנאי הקבלה לקורס ערבית מדוברת?

לומדי קורס ערבית מדוברת יכולים להיות אנשים מכל חתך באוכלוסייה ואין תנאי קבלה מקדימים שיכולים להפריע לכם ללמוד את הקורס. כל זמן שאתם מגיעים מתוך רצון ללמוד, לחוות וליהנות – הקורס הזה רק יכול להעשיר אתכם, את הידע שלכם ואת התקשורת הבינאישית שלכם עם אנשים רבים אחרים בסביבתכם.

מה לומדים במהלך הקורס?

דגש הלימוד במהלך הקורס יהיה על היכולת להבין ולתקשר בשפה הערבית עם אנשים המדברים ערבית באופן שוטף. מבלי הצורך ללמוד קרוא וכתוב, אלא כיצד להבין ולדבר את השפה, תוכלו להעשיר באופן משמעותי את השפה הערבית שלכם, לצבור ביטחון ביצירת תקשורת ושיחות בשפה הערבית ולנהל שיחה אמיתית עם אנשים דוברי השפה הערבית, הן במכללה והן בכל מקום אחר. הלימודים יועברו בצורה מעניינת וחווייתית בשונה ממה שאולי למדתם במגמת ערבית בבית הספר ותספק לכם גם הצצה אל תוך תרבות השפה ומנהגיה וכך תחבר אתכם אל השפה ותאפשר לכם לימוד קל ומהיר יותר שלה. ברור שלאחר הקורס תצטרכו להמשיך לתרגל ולהעשיר את אוצר המילים שלכם אולם כבר תוכלו להבין שיחות הנערכות בערבית על ידכם וכן לנהל שיחות בעצמכם עם אנשים אחרים בשפה זו.

כתוב/כתבי תגובה