איך סדנת אפיה לילדים תתרום לילד שלכם

סדנת אפיה לילדים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל הילדים נהנים מעוגה טובה ומתוקה, בצק נימוח וכמובן לחמניות חמות ומפנקות. אך מה יכול להיות יותר מושלם, מאשר לשלב בין כל האהבות האלו לבצק, לבין היכולת להכין את כל המטעמים האלו בצורה עצמאית? סדנת אפיה לילדים יכולה לתרום המון לכל ילד, היות והיא מאפשרת לו את היכולת ללמוד להתנהל נכון במטבח, להרגיש שהוא מכין משהו בכוחות עצמו וכמובן לאכול בסוף את פירות העבודה שלו. סדנאות מסוג זה יכולות לתרום המון לילד שמתקשה להסתדר מבחינה חברתית, היות והסדנה מאפשרת עבודת צוות נעימה ללא לחץ או תחרותיות. בצורה כזאת, כל אחד מהילדים מרגיש שהוא חלק מהצוות ולא ניתן יהיה להשלים את המלאכה ללא התרומה שלו. הדבר מעניק תחושה של נוכחות, והוא מבין עד כמה הוא חשוב ומוערך לחברי הקבוצה שלו.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

סדנת אפיה לילדים – למה כדאי לכם לרשום את הילד?

כאמור, מדובר קודם כל בסדנה כיפית וחווייתית אשר תאפשר לכל ילד ליהנות מחוויות חיוביות במטבח. מעבר לכך, מדובר על סדנאות אפיה של העצמה אישית, היות והילד לומד כיצד לייצר משהו בכוחות עצמו, כיצד לתקשר עם חברי הקבוצה שלו וכיצד ליהנות מפירות העבודה שלו. סדנאות מסוג זה יכולות להתאים לכל סוגי הילדים, היות וגם ילדים ביישנים ימצאו את מקומם וגם ילדים עם עודף אנרגיה, ישמחו לגלות שכל ההשקעה שלהם משתלמת לבסוף. כמובן שבסדנה מכינים מאכלים פשוטים יחסית שכל ילד אוהב לאכול, כמו למשל פיצה, מאפינס וכדומה. מבחינה טכנית, הילד עובד על מוטוריקה עדינה, בזמן שהוא לש את הבצק ולאחר מכן מעצב את המאפה בהתאם לטעם האישי שלו. בצורה כזו, הילד יכול לפתח מוטוריקה עדינה טובה יותר, ללא שום מאמץ וללא שום הרגשה של עבודה סיזיפית ומשעממת.

לסיכום, סדנת אפיה לילדים מהווה את הפתרון המושלם עבור כל הורה שמעוניין שהילד שלו יחווה חוויות חדשות ויתנסה בהתנסויות פחות שגרתיות. במקום שהילד ישב כל היום מול המסך, כדאי לרשום אותו לסדנת אפיה חווייתית וטעימה בטירוף. הילד יוכל לתרגל את כישורי עבודת הצוות שלו, הוא יכיר חברים חדשים וייהנה מהרגשת הביטחון שגוברת בתוכו.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »