ספרי צדיקים לילדים – חינוך דתי מגן

ספרי צדיקים לילדים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לא מעט אנשים מעוניינים לשלב כחלק מהחינוך של ילדיהם גם סיפורי צדיקים. בעוד שבגנים דתיים ניתן למצוא לא מעט ספרי צדיקים המספרים את סיפוריהם של אבות האומה, אך גם של צדיקים נוספים משמעותיים מאוד בחיי העם היהודי, הרי שכל אדם המעוניין לחנך את ילדיו בין היתר על ברכי סיפורי צדיקים, יכול לבחור לרכוש לביתו ספרי צדיקים איכותיים, אשר בגינם כל ילד יכול להנות מסיפורים איכותיים ומרתקים, אשר מתבססים על צדיקים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

ספרי צדיקים – במה מדובר

בעם היהודי ובהיסטוריה היהודית ניתן למצוא לא מעט צדיקים,  אשר הסיפורים עליהם מרתקים ומעניינים. מעבר לעובדה שסיפורי צדיקים מהווים סיפורים מרתקים אשר יעניינו כל ילד ואפילו כל אדם מבוגר, הרי שהם מהווים סיפורים ערכיים אשר מלמדים כל ילד מוסר, דרך ארץ וכמובן, פרטים שונים אודות העולם היהודי והיהדות. ניתן למצוא מגוון ספרי צדיקים, אשר בהם פרושים סיפורים מיוחדים אודות צדיקים שונים שחיו בתקופות שונות של עם ישראל. ישנם ספרי צדיקים במהדורות ישנות יותר ובמהדורות חדשות יותר. כל אדם המעוניין לרכוש ספרי צדיקים חייב לבחון היכן ניתן למצוא מגוון רחב של ספרי צדיקים לילדים, אשר מהם הוא יוכל לבחור בדיוק את הספרים אשר הוא רוצה לביתו. ככל שההיצע רחב ומשמעותי יותר, כך ניתן למצוא סיפורי צדיקים מעניינים וייחודיים.

מדוע כדאי לרכוש לגנים סיפורי צדיקים

כאשר מדובר על גנים דתיים, אין ספק שחלק מספריית הגן צריך להיות ספרי צדיקים. אין דבר מעניין יותר ומיוחד יותר מסיפורי צדיקים על אבות האומה ועל צדיקים חשובים בעם ישראל. אך מעבר לכך, הכרות עם צדיקים, סיפורים חשובים על תרבות יהודית, על ניסים, על אורח חייהם של צדיקים, על המידות הטובות שלהם ועל ההתנהלות שלהם בחיי היומיום, זהו ללא ספק דבר שיכול ללמד כל ילד וילד, לא מעט על חייו שלו. כל ילד יכול לבחור מה לקחת מהסיפורים ואילו מידות הוא מעוניין לאמץ, מאותן המידות של אותו הצדיק אשר עליו הוא קרא בסיפורי צדיקים.

עוד מוצרים מבית חב"ד שופ תמצאו באתר http://www.chabadshop.com/he

אולי יעניין אותכם:

דיו למדפסת Brother
כללי
dana

דיו למדפסת Brother

לאחר תקופת מה של שימוש במדפסת  Brother הדיו ילך ויסתיים. כמובן שתלוי הדבר בכמות ההדפסות שתבצעו. אך תמיד יגיע השלב הזה בו יהיה צורך לרכוש

קרא עוד »
קורס nlp לעוף על הדימיון
כללי
dana

קורס nlp לעוף על הדימיון

קורס NLP נחשב ללא ספק לאחד הקורסים הפופולאריים והאהובים ביותר בשנים האחרונות. לא מעט אנשים בוחרים ללמוד את השיטה, על מנת ליהנות מאיכות חיים גבוהה

קרא עוד »