אבטחת מידע – איך להיכנס לתחום ולהתחיל להרוויח?

ללמוד תכנות מאפס

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אחד התחומים המתגמלים ביותר בישראל מבחינת שכר ותנאים הוא תחום אבטחת המידע. זהו תחום שתמיד חסרים בו אנשי מקצוע, הביקוש גדול יותר מההיצע וזו הסיבה מדוע רבים דוחפים את המקצוע בכל רחבי הארץ. את האמת? מדובר באחד התחומים המרתקים ביותר שקיימים, גם המאתגרים ביותר שבהם ואם יש לכם זיקה למחשבים, אינטרנט, שפות תכנות ומערכות מידע זה התחום עבורכם. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מיליוני איומים בכל יום – הביקוש למאבטחים רק הולך ועולה:

אבטחת מידע הוא תחום שמאגד אנשי מקצוע העוסקים בהגנה על מידע, גופים וארגונים שונים. כידוע כיום אנו מאחסנים מידע רב, כולל מידע רגיש, קודים לפעולות צבאיות ואינספור דברים אחרים במחשבים וברשת. מהצד השני יש אנשים, האקרים, המתמחים בכל מה שקשור לאבטחת מידע ופריצות למערכות שונות ומנצלים את הידע שלהם לרעה. אותם אנשים יכולים להגיע למצב של גניבת מידע על אנשים, גניבת פרטי אשראי, גניבת סודות צבאיים ומדינים ועוד. יש האקרים שעובדים בשירות המדינות שלהם ושל האקרים שעובדים באופן עצמאי או בארגון פשע עצמאי. מאבטחי המידע תפקידם לאתר ולנתר את הפריצות הללו במהירות ובכך לנטרל אותן ולשמור על מערכות המידע של הגוף ששוכר אותם. יש מיליוני ניסיונות פריצה ביום ולכן הביקוש למאבטחי מידע הוא רב.

כמה מרוויחים בתחום אבטחת המידע?

כפי שאמרנו מדובר באחד התחומים המתגמלים ביותר. השכר ההתחלתי הממוצע עומד על כ-10 אלף ₪ כאשר תוך 3-4 שנים תוכלו כבר להעלות את הסכום הממוצע לאזור ה15-16 אלף ₪ ואילו מאבטח מידע מומחה ומנוסה יותר יכול להגיע גם ל20-25 אלף שקלים בחודש בממוצע. בתפקידים בכירים ובגופים בכירים הסכום יכול להגיע גם ל30-35 אלף שקלים בחודש.

איך להיכנס לתחום ולהתחיל ללמוד?

היכנסו לאתר של שיא סקיוריטי, למדו מידע נוסף אודות קורס אבטחת מידע, מסלולי הלימוד, בחרו את המסלול המתאים לכם ביותר ושריינו את מקומכם בקורס הקרוב.

אולי יעניין אותכם:

איך להיות איש מכירות טוב?
כללי
dana

איך להיות איש מכירות טוב?

אז למדתם בקורס מכירות, וכעת אתם רוצים ליישם את מה שלמדתם בשוק החופשי. איש מכירות טוב, צריך לקבל את כל הכלים הנחוצים לו, אפילו אם

קרא עוד »
קורס קיובייס
כללי
dana

קורס קיובייס

אם אתם חולמים להפיק מוסיקה, רמיקסים, לעבד מוסיקה ולעבוד בעולם זה אתם רוצים ללמוד קורס קיובייס מקצועי, כזה שיכשיר אתכם לעבוד על התוכנה המובילה בעולם

קרא עוד »