אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מעסיקים רבים, משתמשים יותר ויותר בפסיכומטרי בבחירת משרות והערכה, כדי לעזור להם לקבל החלטות גיוס. המשיכו לקרוא כדי לגלות יותר על למה זה, למה לצפות וכיצד להצליח יותר בעת ביצוע מבחנים אלה.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

קידום 

חברת קידום פסיכומטרי היא חברה שמכשירה תלמידים בכל הגילים לפסיכומטרי. לפני שאתם מתחילים לימודים או כל תזוזה חדשה בחיים שלכם, חשוב מאוד שתעשו קורס פסיכומטרי נכון ומותאם לעכשוויות הישראלית.

מה כל כך מיוחד בפסיכומטרי? 

פסיכומטרי הוא תחום בפסיכולוגיה המוקדש למדידה פסיכולוגית ולבניית שאלונים ומבחנים, המעריכים את הידע, העמדות, תכונות האישיות או היכולת השכלית של אנשים.

מבחנים פסיכומטריים, נמצאים בשימוש על ידי מעסיקים כבר למעלה מ- 100 שנה, וסקרים אחרונים מראים, ש- 75% מ- 100 החברות המובילות ועוד כ- 70% מהחברות בארץ עם למעלה מ- 50 עובדים, מנצלות אותן כחלק מתהליך הגיוס שלהן. 

מה אפשר לדעת על פסיכומטרי 

ארגונים, יכולים להעריך כיצד מועמד עשוי להתנהג בתפקיד עבודה; למשל, יכולת לעבוד עם אחרים, להתמודד עם סיטואציות מורכבות, לעבד מידע ולהתמודד עם לחץ, בין אם בעבודה או במוסד לימודים.

יתרה מכך, מחקרים רבים מצאו, שאנשים שמצליחים יותר במבחנים הללו, מתפקדים טוב יותר בתפקיד עצמו. 

מה חשוב לדעת על קורס פסיכומטרי? 

פסיכולוגים, משתמשים בתיאוריות פסיכולוגיות שונות, כדי ליידע את התוכן של כל מבחן פסיכומטרי בתוספת טכניקות סטטיסטיות כדי להדגים את תקפות המבחן. תלמידים שלא יודעים איך לעשות זאת בצורה נכונה, מוזמנים לעבור קורס פסיכומטרי, בו יקבלו את הכללים לקבלה למוסד או עבודה מסוימים.

חברת קידום, היא מהטובות ביותר בתחום לימוד הפסיכומטרי ועל ידי הכוונתם, תוכלו להגיע הרבה יותר רחוק ולהיכנס למקומות עבודה להתקבל למסלול עתודה או למוסדות לימוד שונים שתמיד חלמתם עליהם.

אולי יעניין אותכם:

קורס DJ לנוער

  צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449 שמך מייל טלפון אשמח לקבל פרטים >>   אחד הקורסים

קרא עוד »