3 דברים שתלמדו בקורס הדרכת צ'י קונג

3 דברים שתלמדו בקורס הדרכת צ'י קונג

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שמתעניינים בעולם הצ'י קונג. אם רק לפני עשור כמעט אף אחד לא שמע כלל על התחום, הרי שהיום ניתן למצוא שיעור צ'י קונג כמעט בכל קאנטרי וכמעט בכל חדר כושר. מדובר על סדרות שונות של תנועות, שנועדו כדי לאזן את הגוף ולסנכרן את התנועה עם הנשימה. מטרת התרגול היא להעלות את רמת האנרגיה, לשפר את מצב הרוח, לשפר את הבריאות הכללית וכמובן להשפיע על האיברים הפנימיים על מנת להבטיח את פעילותם התקינה. היות והביקוש לשיעורים רק הולך ועולה, מתרגלים רבים מתחילים להתעניין בקורס הדרכת צ'י קונג כמו כאן. מדובר על דרך נפלאה לתרום לבריאותם של אנשים שונים, תוך כדי עיסוק במקצוע מעניין ומרתק שיכול לתרום לכולם.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

קורס הדרכת צ'י קונג של אמיר פרלמן – מה הוא כולל ולמי הוא מתאים?

מדובר על קורס מקצועי וברמה הגבוהה ביותר, אשר כולל 28 מפגשים במתכונת של מפגש אחד בשבוע. הקורס מתקיים בירושלים, תל אביב וקריית טבעון, הוא מועבר ע"י אמיר פרלמן, שנחשב לאחד מהמורים הבכירים והמוכרים ביותר בארץ בתחום הצ'י קונג. אמיר מבטיח ללמד את כל אחד ממשתתפי הקורס את הידע העתיק הזה, בשילוב עם כלים ומיומנויות שונות משיטות נוספות. המטרה היא ללמוד כיצד לסייע לאנשים לשמור על הגוף שלהם לאורך השנים, לאזן את מסלולי האנרגיה שלהם וכמובן להבטיח תחושה פנימית טובה ומאוזנת יותר. תרגול צ'י קונג הינו למעשה תרגול שנועד לתקן את הניוון או את התוצאות של פעילות גופנית עצימה מידי. מדובר על פעילות מתקנת שיכולה לתרום לאיכות החיים של כל אדם ואדם. במהלך הקורס, המשתתפים ילמדו כיצד לסייע לכל אחד לאזן את הגוף ואת הנפש שלו, כיצד לסייע לגוף להחלים ממחלות שונות וכדומה. הקורס מתמקד בלימוד של סדרות צ'י קונג רפואי, מדיטציות ונשימות מיוחדות, שנועדו בדיוק עבור המטרה הזאת.

לסיכום, קורס הדרכת צ'י קונג יכול לסייע לכל אחד לעבוד בדיוק במקצוע שהכי מעניין אותו. זוהי ההזדמנות של כל מתרגל צ'י קונג להעמיק את הידע שלו בתחום ולהתחיל להעביר אותו הלאה.

> קבלו מידע נוסף https://www.mqgisrael.com/courses

כתוב/כתבי תגובה