כותבים ויוצרים

כותבים ויוצרים

ישנם אנשים רבים אשר אוהבים מאוד לכתוב, ומתעניינים רבות בנושא, אך לא ממש עוסקים בכך בצורה מקצועית. ישנם כאלו החוששים לחשוף את יצירותיהם בפני אחרים מחשש לביקורת אך מאוד רוצים שאחרים יקראו ויכירו בעבודתם. אם כתיבה היא משהו זורם לכם בעורקים, יוצא מכם באופן טבעי ותמיד סקרן אתכם, קורס כתיבה יוצרת הוא דרך נפלאה להתנסות בכתיבה בצורה מקצועית וחווייתית, בחשיפה ובקבלת פידבק מאחרים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מה מציע קורס כתיבה יוצרת?

כפי שניתן לנחש מתוך השם, קורס כתיבה יוצרת למעשה שם דגש על הפן היצירתי, וכמובן על יכולת ההבעה האישית, ובנוסף על הרעיון עצמו, שהוא בעצם חלק בלתי נפרד מן הכתיבה ולעיתים הוא זה שמנחה אותה.

הקורס מאפשר מפגש עם כותבים נוספים, אשר כותבים בסגנונות וברמות שונות, ובכך חושף את הכותב אל אנשים אשר להם תחום עניין משותף, מה שיוצר הפרייה הדדית וקשרי חברות ואף עבודה או שיתופי פעולה.

לרוב הקורס מתקיים במתכונת של אחת לשבוע ובתוך מסגרת של לימודי תעודה, אשר מוצעים במכללה מתמחה. בכל מפגש, המשתתפים בסדנא מקבלים כלים מגוונים, אשר נדרשים לסופר בתחילת דרכו ולכותב שרוצה להיחשף אל עולם הכתיבה ובכך ליהנות ממקורות השראה רבים.

קורס כתיבה יוצרת מלמד על הסיפור הקצר ועל יסודותיו, האופן שבו הוא בנוי והאלמנטים השונים מהם הוא מורכב. הקורס מציע מעין ארגז כלים ספרותיים, אשר מסייעים לכותב בתהליך הכתיבה ומאפשר לתלמידים התנסות מעשית בכתיבה במשך כל תקופת הקורס. במהלך קורס כתיבה יוצרת מקבלים תרגילים שונים אשר מאפשרים תרגול של התכנים הנלמדים ודרך התרגול ניתן גם לבחון את תהליך הכתיבה של כל משתתף באופן מעמיק, ולבחון את הקושי ואת המקומות בהם כל אחד זקוק לחיזוק.

ואם נסכם

בעזרת קורס כתיבה יוצרת בהחלט ניתן להגשים חלום ולהפוך לכותבים. אמנם לא מדובר בקורס המזכה בנקודות עבור תואר אך הוא מזכה בתעודת סיום ובהתנסות חשובה ורלוונטית, אשר יכולה למקד את המשתתף, להעשיר אותו ולאפשר לו להעמיק את הידע בנושא כתיבה ובכלל. מעצם החשיפה לתכנים, לאנשים ולכלים, ודרך התרגול השוטף ניתן לקבל השראה רבה ולפרוץ קדימה! בהצלחה.

כתוב/כתבי תגובה