היתרון בקורס רוויט אונליין

קורס רוויט אונליין

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תוכנת רוויט היא המתאימה ביותר לאדריכלים, מהנדסים ומעצבים, כל זאת בכדי לתכנן פרויקטים ולהוציא אותם אל הפועל, פרויקטים מורכבים ביותר. אולם תוכנת רוויט, מאפשרת עבודה קלה ויעילה יותר.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

קורס רוויט אונליין

כיום במיוחד, בזמן מגפת הקורונה המגבילה אותנו לצאת החוצה, קורס רוויט אונליין הוא רעיון מצוין. אם יש לכם נטייה להיות עצמאיים ואתם מעדיפים ללמוד לבד ולא בקורס עם עוד אנשים, מסלול לימודי רוויט אונליין, הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם בכדי שתדעו ותלמדו כיצד לתפעל את התוכנה, להכיר בה את כל הפונקציות והאלמנטים. בסופו של דבר המטרה היא שתשלטו בה באופן אבסולוטי.

מה לומדים?

במסגרת קורס רוויט אונליין לומדים לבנות מודלים שונים בתלת מימד ואת מגוון טכניקות העבודה. בנוסף, חשוב מאוד ללמוד מהן את עקרונות ה BMI. במהלך הקורס, ילמדו מעצבים ואדריכלים לעשות שימוש בכל כלי התוכנה, את הממשק שלה ופקודות באמצעותן ניתן לפתח, לעצב ולתעד בנייה.

אדריכלות

קורס רוויט אונליין, מאפשר למתלמדים ליצור מודלים בתלת מימד, למשל דלתות, קירות, חלונות, תקרות ועוד אלמנטים הנמצאים במבנה. בנוסף באמצעות התוכנה ניתן לשרטט, לנווט ממשק ולעשות שימוש בכל כלי התצוגה.

סיום הקורס

לאחר סיום הקורס, ובאמצעות הכלים הנלמדים בו, יוכלו המשתמשים לייצר מודלים בתוכנה, להפיק הדמיות, כתבי כמויות ותכניות בסביבת הגיליונות. עם תום הלימודים, הסטודנטים יהיו זכאים לקבל תעודת סיום אשר לא רק קבילה בארץ, היא בינלאומית.

האם נדרש ידע מוקדם?

אמנם אלה שהיו מורגלים לעבוד באוטוקאד הם בעלי יתרון, אך בהחלט לא נדרש ידע מקדים בכדי למצות את כל מה שהתוכנה מציעה. היתרון הבולט של קורס אונליין הוא האפשרות הניתנת לכם ללמוד בזמנכם החופשי, ללא שום לחץ להגיע לקורס בזמן, ובימי קורונה אין רעיון יותר טוב מזה.

קראו על קורס Revit למתקדמים https://ish.co.il/revit-course-advanced-class

אולי יעניין אותכם:

דיו למדפסת Brother
כללי
dana

דיו למדפסת Brother

לאחר תקופת מה של שימוש במדפסת  Brother הדיו ילך ויסתיים. כמובן שתלוי הדבר בכמות ההדפסות שתבצעו. אך תמיד יגיע השלב הזה בו יהיה צורך לרכוש

קרא עוד »
קורס nlp לעוף על הדימיון
כללי
dana

קורס nlp לעוף על הדימיון

קורס NLP נחשב ללא ספק לאחד הקורסים הפופולאריים והאהובים ביותר בשנים האחרונות. לא מעט אנשים בוחרים ללמוד את השיטה, על מנת ליהנות מאיכות חיים גבוהה

קרא עוד »