קורס כניסה להייטק – מה זה ולשם מה צריך את זה

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

 

 

כשאנחנו חושבים על קורס כניסה, אז באופן טבעי הדברים שעולים לנו לראש, הם קורסים שמיועדים לכניסה לתחום לימודים מסוים. למשל, אנחנו חושבים על קורס כניסה ללימודי רפואה, משפטים ותחומים אחרים שמבקשים לסנן את המועמדים המעוניינים ללמוד את התחום, ובשלבים מאוחרים יותר, נערכים קורסים המיועדים למי שרוצה לעבוד בתחום באופן מעשי. 

לא רק בתחומים שציינו יש קורס או מבחן כניסה, אלא גם בעולם ההייטק. אנחנו יכולים למצוא קורס כניסה להייטק כמו למשל קורס QA דיגיטלי אשר מאפשר לנו ללמוד את כל מה שאנחנו צריכים בשביל שנוכל להשתלב בתחום. בין אם זה אומר, ללמוד על מושגים שונים, פעולות וכלים, דרכי עבודה, תוכנות ועוד שורה ארוכה של דברים שהם חיוניים לכל מי שעובד בתחום ההייטק מחד או רוצה להשתלב בו, מאידך. 

צריך לומר, הרעיון של קורס כניסה להייטק הוא יחסית חדש, שכן הוא נועד לאפשר לגורמים שונים להשתלב בתחום, גם אם הם לא באו מהעולם הזה ולא למדו אותו באקדמיה. 

איך הקורס יכול לעזור לנו?

הרעיון של קורס כניסה להייטק יכול לעזור לנו בצורות שונות:

ראשית, הוא יכול לספק לנו את כל הידע הדרוש בשביל שאנחנו נוכל להשתלב בתחום. אם אין לנו ניסיון או הכנה מוקדמת, אזי שזו הדרך הטובה ביותר מבחינתנו להבין למה אנחנו נכנסים ובכלל להבין מה זה אומר QA

שנית, הקורס יכול להפנות אותנו אל מקורות מידע שונים, אל תוכנות ואמצעים מסוימים וכן הוא יכול לעזור לנו להכיר תחומים וכן אנשי מקצוע. בצורה כזו הכניסה תהיה הרבה יותר חלקה ופשוטה. 

שלישית, מי שעובר קורס כזה יכול להתרשם מהתחום ולהחליט האם הוא באמת מתאים לעולם ההייטק או שמא עליו לבחור תחום עיסוק אחר.

אולי יעניין אותכם:

מה לומדים בסדנאות שוקולד?

סדנאות שוקולד הן דרך מצוינת לחקור את עולם השוקולד. הם מלמדים אותנו על ההיסטוריה של השוקולד ואיך מייצרים אותו, כמו גם איך מכינים אותו בעצמנו.

קרא עוד »