סדנת שמרים – כמה מורכב לעבוד עם שמרים?

סדנת שמרים – כמה מורכב לעבוד עם שמרים?

עוגות שמרים הם מחלקה מיוחדת באפייה. אין כמו מאפה שמרים נוטף מילוי ומדיף ניחוחות קסומים… האם גם אני אוכל לאפות מאפה שמרים רך וטעים? זהו שכן. סדנת שמרים במרכז  זו סדנה מיוחדת שמציגה את יסודות העבודה עם בצק שמרים מול הלומדים. ומקנה לכל אחד מהם את הכלים להתעסק עם הבצק בכל שלביו. אולי העבודה עם שמרים נראית לכם בשלב זה כמו משהו מורכב שאי אפשר להצליח בו. אבל בפועל – אחרי שתלמדו את סדנת השמרים, הדבר עשוי להיות קל יותר. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מה לומדים בסדנת שמרים?

בסדנת שמרים לומדים כל מה שקשור להכנת הבצק ועד לשלב הסופי של הוצאת המאפה הטרי מהתנור. הלמידה הזה מקנה לכל משתתפי הקורס את היכולת להכין בצקי שמרים, להתעסק אתם ביעילות רבה ולעצב אותם בצורה נאה ומקצועית לכדי מאפה מרשים ומעורר התפעלות. לאחר למידה יסודית כזו יכול כל אחד ממשתפי הקורס להתמודד עם בצקי שמרים מסוגים שונים. הוא מכיר את התנהגות הבצק, את אופי העבודה עם שמרים, ואת הדרך הנכונה ביותר להוציא מהתנור מאפים מושלמים בכל קנה מידה.

ללמוד אצל מקצוענים

היות ומאפי שמרים הם מחלקה מרכזית בתחום האפייה, ויש לשמרים מעמד חשוב מאוד לכל אורך השנים, כדאי מאוד ללמוד את התחום הזה היטב, ולשמוע את המקצוענים בתחום. כך אפשר להכיר את סוגי הבצקים השונים, לבחור את המתכון המתאים לפי מטרת האפייה הנוכחית שלכם, ולדעת לתמרן עם מילויים שונים ומטרות אפייה מגוונות. מקצוענים בתחום יוכלו להעניק לכם את כל המידע החשוב, ללמד אתכם טיפים מנצחים שיעזרו גם לכם לאפות מאפי שמרים מלהיבים במרקם רך ואוורירי ובטעמים מופלאים.

ליישם את כל הידע

אחרי שמסיימים את סדנת השמרים רוכשים את היכולת ליצור בצקים שונים, מפתחים את המיומנות בהתעסקות עם הבצק, ולומדים כיצד לעצב את הבצק בצורה מקצועית ונאה. כמו כן מכירים את שיטות האפייה המתאימות ואת כל הפטנטים שיעזרו לכם לאפות כמו המקצוענים הגדולים בתחום. כי עוגות שמרים ריחניות לצד לחמניות מדהימות – עושים את החוויה במטבח.

סדנת שמרים עם מקצוענים – לייזה תובל.

כתוב/כתבי תגובה