האם יש חיה כזו להתכונן לפסיכומטרי לבד

האם יש חיה כזו להתכונן לפסיכומטרי לבד

הפסיכומטרי היא בחינה ידועה לשמצה שבה נדרשת מיומנות גבוהה בכל מיני תחומים על מנת להשיג את הציון הכי טוב שאפשר ולהתקבל אל המסלול של הלימודים הנחשק. עם הזמן נוצרה תעשייה שלמה סביב הכנת תלמידים אל המבחן החשוב הזה שנעשה כתנאי קבלה ללימודי השכלה גבוהה, והרוב המכריע של התלמידים ניגשו אל חברות שמציעות קורס פסיכומטרי שישדרג להם את הציון ויכין אותם ככל שרק אפשר אל החלקים השונים שמהם מורכבת הבחינה. קומץ קטנטן עדיין המשיך להתכונן את המבחן הקריטי הזה בכוחות עצמו, וכעת עם השדרוגים של הענן הוירטואלי והנגישות שלו לכל אחד השינוי התקדם גם אל עבר שיטת הלמידה בזה המבחן.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

עידן של תרבות דיגיטלית

לאן שלא מביטים יכולים כבר לראות היום מסכים. לכל אדם יש טלפון נייד חכם, סמארטפון, ובבית יש לו גם מחשב לוח וקרוב לוודאי גם מחשב נייד ומחשב נייח. ההרגל הזה אל מסכים נעוץ כבר בגילאים הקטנים של ילדי גן, וזה די טבעי עבורם להנגיש את החומר הלימודי גם על ידי עבודה על גבי מסך או מול מסך דיגיטלי. יותר בתי ספר עוברים אל עבודה בצורה הזו, וגם לימודים שהיו עד כה נחלת הקבוצות בכיתה לקראת הפסיכומטרי הפכו להיות כאלה שאותם ניתן לבצע בדרך הדיגיטלית הזאת. התוכנית נבנית בצורה שמאפשרת התקדמות אישית, עם קורס שלם שזמין אונליין לכל סטודנט עתידי שמבקש לשפר ככל האפשר את הציון, או אפילו לאלו שרוצים לעשות הכנה לבגרות בלשון דרך האינטרנט.

לומדים אונליין מתי שאפשר

בחינת הפסיכומטרי היא אינה בחינה פשוטה, והיא כזו אשר מורכבת מכמה חלקים שבוחנים את היכולות השונות של האדם שמבצע אותה. יש תלמידים שאר מבצעים את ההכנה למבחן בצורה עצמאית עם חומר לימודי שאותו ניתן לרכוש בחנות ספרים קרובה, ויש כאלה שהיו ניגשים אל קבוצות לימוד שעולות לא מעט. כעת ישנה הדרך השלישית שמביאה את המקסימום של הנוחות בלימוד שהוא ביחד אבל לבד, ויותר מהכל קיים אונליין עבור תלמידים שלא זמינים בהכרח בשעה ספציפית ועדיין לא היו רוצים לפספס זמן של למידה כאשר הוא זמין עבורם.

 

כתוב/כתבי תגובה