קורס איפור קבוע – איזה נושאים נלמדים במסגרת הקורס?

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נשים רבות מעוניינות לעסוק בתחום האיפור הקבוע ולכן מומלץ ללמוד זאת רק בקורסים אשר מועברים על ידי אומנית שהיא מיומנת מאד בתחום זה, כדי לסלול דרך לעתיד מקצועי.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

קורס איפור קבוע 

הנושאים המרכזיים של איפור קבוע, הם עיצוב גבות בשיטת השערה, מיקרו בילדינג או הצללת פודרה. כמו כן הרמת ריסים ועיבוי שפתיים. בכל הקורסים הללו לומדים באופן מעמיק את הפן התיאורטי ולאחר מכן עוברים להדרכות מעשיות עד שהנושא מובן באופן מושלם. בנוסף לכך כל מי שלומדת בקורסים הללו ממשיכה לקבל ליווי מקצועי של המדריכה לאורך זמן, כדי להעניק לה את כל המידע כך שהיא תוכל לעסוק בכך.

קורס מיקרו בילדינג 

במסגרת קורס איפור קבוע בגבות מתבצעת למידה של אבחון העור, קווים לחשיבה ולקבלת החלטה לגבי הנראות המושלמת של הגבה עבור כל אישה וזאת על פי מבנה הפנים והנראות של העין. הקביעה של אופן הביצוע של הגבה החדשה היא נושא אקוטי במהלך זה ולכן מצריך הבנה מעמיקה כדי שהלקוחה תהיה מרוצה מהבחירה. 

כמו כן מתקיימת למידה של אבחון סוג העור וכיצד להתאים את הגוון של הפיגמנט לכל אישה. לאחר מכן להשתמש באופן הנכון במכשור הייעודי להכנסת הפיגמנט לתוך העור בדרך שאינה כואבת ללקוחה. 

כמו כן שימוש באופציה של שיטת הצללת פודרה אשר מעניקה הדמיה של שיער בתוך כל גבה ולכן זהו שילוב מנצח עם האיפור הקבוע.

קורס עיבוי שפתיים

בקורס עיבוי שפתיים, לומדים כיצד לבצע מהלך זה באמצעות סיליקון. חלק חשוב בלמידה הוא כמות הסיליקון, כדי ליצור עיבוי פרופורציונלי לפניה של האישה ולגודלן הנוכחי של השפתיים שלה כדי לא ליצור מראה בולט מדי.

אולי יעניין אותכם:

קורס DJ לנוער

  צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449 שמך מייל טלפון אשמח לקבל פרטים >>   אחד הקורסים

קרא עוד »

קידום

מעסיקים רבים, משתמשים יותר ויותר בפסיכומטרי בבחירת משרות והערכה, כדי לעזור להם לקבל החלטות גיוס. המשיכו לקרוא כדי לגלות יותר על למה זה, למה לצפות

קרא עוד »