עבודות סמינריון

עבודות סמינריון

בין אם אתם מבצעים מצגת עם אחרים או בכוחות עצמכם, תזדקקו לתוכנית לקרוא ממנה. אל תרשמו את כל מה שאתם אומרים, אלא רשמו הערות שאתם יכולים להתייחס אליהם בקלות. ישנם דרכים שונות ויעילות להקמת עבודת סמינריון איכותית. נלמד במאמר זה שנכתב בשיתוף אתר https://www.syllabus.org.il/ כיצד לעשות אותה.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

עבודות סמינריון |

אם אתם מציגים עם אנשים או חברים אחרים ללימודים, נפגשים לפחות שבוע מראש כדי לחלק את המחקר שאתם צריכים לעשות. נפגשים שוב כמה ימים לפני הסמינר כדי לתכנן מי יציג כל חלק בעבודת הסמינריון שלכם, נראה שאתם בדרך הנכונה.

תרגלו לקרוא את המצגת שלכם בפני אנשים אחרים יום לפני הסמינר וקבלו את המשוב שלהם. זה לא רק יבהיר את הקהל שלכם, אלא גם יבטח ויעשיר אתכם יותר, כשאתם תציגו אותה.

הכינו היטב את עבודות הסמינריון שלכם לפני הגשתן |

גם אם אינכם מציגים את עצמך, גלו את נושא הסמינר מלוח הזמנים שלכם ובצעו את כל הקריאה מראש. התבוננו בהערות שלכם מסמינרים קודמים או מהרצאות קודמות וצייר את הנקודות הספציפיות שאתם רוצים לדון בהן.

הכנת העבודה בצורה יסודית וטובה, תביא אתכם למצב שבו תוכלו לשלוט בחומר בצורה טובה ומבריקה. זה יוסיף לכם נקודות רבות אצל המרצים והבוחנים.

איך להגיש עבודת סמינריון? |

ישנם כמה דרכים שתוכלו באמצעותם להגיש עבודות סמינריון שונות אך הדבר הראשון שעליכם לדעת הוא, שאת עבודות הסמינריון שלכם, כדאי להגיש לאחר בחינה ובדיקה מעמיקה בכל נושא ונושא שכתבתם ועשיתם עליו מחקר.

מחקר אמור להיות שונה ממאמר סתמי ועליו להיות בנוי בצורה כזו, שתגרום לבודקים ולפרופסורים הממונים על הציון עליו, להתרשם ממנו בצורה טובה הרבה יותר, מאשר מאמר שנכתב ללא הבנה.

כתוב/כתבי תגובה