לא מצליח ללמוד, קשיים בלימודים לתלמידי העולם החרדי

לא מצליח ללמוד, קשיים בלימודים לתלמידי העולם החרדי

קשיים לימודיים כמו גם לקויות שונות כבר היו קיימות מאז ומעולם. אך בעבר פשוט לא ידעו לתת להם שמות. ילד שסבל מבעיות קשב וריכוז תויג כתלמיד שובב. ילד שהיה דיסלקטי תויג כילד עצלן שאינו מתאמץ ללמוד קריאה נכונה וכך למעשה היו ילדים רבים שסבלו מאוד משך כל שנות הלימודים שלהם בבית הספר על לא עוול בכפם. הם פשוט סבלו מקשיים שונים ולא יכלו להתמודד אתם עם כל הרצון הטוב שלהם. לא הועילו להם מבצעים שונים, פרסים והבטחות ומנגד גם יד קשה ועונשים לא הועילו להם כלל.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

לכל בעיה וקושי יש שם

היום כבר יודעים כי אין ילד רע. יש ילד שרע לו. ילד שלא לומד כמו שצריך הוא פשוט ילד שסובל מקושי מסוים שהוא לא יכול לפתור אותו לבד. הקשיים מהם סובלים הילדים הללו ניתנים לפתרון עליו ניתן לקרוא בלינק זה, או לחילופין בעזרת סיוע של אנשי מקצוע. ברוב המקרים יהיה זה טיפול תרופתי. הטיפול התרופתי הוא זה שיצליח לאזן את המצב ויסייע לתלמיד ליישר קו עם שאר התלמידים בכיתה.

אנחנו עדים כיום לשיפור ניכר בקרב התלמידים שסובלים מבעיות למידה שונות כמו גם מקשיים שונים בלימודים כאשר הם זוכים הן להבנה והן לעזרה הנדרשת.

התלמידים בעולם החרדי זוכים לאוזן קשבת

חשוב לציין כי כאשר מדובר בילדים מהעולם החרדי הרי שגם ביניהם יש ילדים הסובלים מבעיות למידה שונות וגם הם זקוקים לעזרה חיצונית. אך כאן חשוב כי המסייעים ואנשי המקצוע יהיו מתוך העולם המוכר לילד. לא פעם לא נוצרת כימיה בין מטפל חילוני לילד חרדי כאשר הוא פשוט אינו מכיר את המושגים עליהם גדל הילד, הוא לא מצליח ליצור בסיס טיפולי משותף והוא לא מצליח להגיע עם הילד להבנה ולשיתוף פעולה.

חשוב לדעת זאת ולפנות לכתובות המתאימות כמו לדוגמה אתר אקשיבה.

כתוב/כתבי תגובה