תרגול פסיכומטרי

לומדים רפואה בחו"ל? כל הטיפים שאתם צריכים לדעת

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הפסיכומטרי הוא מבחן המיועד לקבוע את מדד איכות היכולות הלימודיות שלנו. משתמשים בציון הפסיכומטרי כדי לסנן אנשים לקבוצות לימוד בעלי יכולות מסוימות ובהתאם לציון גם ניתן לסווג אותם למקצועות לימוד שונים. כך למשל אדם עם ציון פסיכומטרי נמוך מדי לא יוכל ללמוד רפואה, משפטים או הנדסה. תרגול פסיכומטרי הופך להיות חלק קריטי בהצלחה במבחן וכי לא רק שינון החומר הוא החשוב אלא יש הרבה מעבר לכך.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

כיצד מתבצע תרגול פסיכומטרי כמו שצריך?

יש לא מעט דרכים ללמוד פסיכומטרי. תרגול פסיכומטרי שנעשה כמו שצריך לא מקיף רק את החומר הנלמד אלא גם נותן הרבה כלים לתלמידים להתמודדות עם מהירות המבחן למשל, עם הימנעות מבלאק אאוט בזמן מבחן ואיך לענות על תרגילים גם מבלי לחשוב ולחשב את הדרך הארוכה. תרגול פסיכומטרי צריך להיעשות בזמן שאתם ערניים ובשעות הריכוז הטובות ביותר שלכם.

הלימוד העיוני:

החלק העיוני בתרגול הפסיכומטרי מתחלק ל3 חלקי המבחן: הכמותי, המילולי והאנגלית. בכל חלק תלמדו את החומר היוני ובתקווה גם כלים וקיצורי דרך שיעזרו לכם לפתור תרגילים מהר יותר ולא בדרך המסורתית (תלוי היכן אתם לומדים ומתרגלים). בחלק הכמותי תלמדו אלגברה, גאומטריה, שאלות מילוליות ולימוד תרשימים. בחלק המילולי תלמדו יותר אנלוגיות, השלמות משפטים, שאלות היגיון, הבנת הנקרא. בחלק של האנגלית תלמדי החל מהבסיס, דרך אוצר מילים, כיצד לפתור השלמות משפטים וכיצד לנסח משפטים.

האקסטרה הוא החשוב:

החלק החשוב ביותר אולי בתרגול לפסיכומטרי הוא לא רק הידע התיאורטי אלא חשוב להשקיע לא פחות זמן בקבלת כלים נוספים שיעזרו לכם לעבור את המבחן בהצלחה. במכללת זינוק תלמדו פסיכומטרי בדרך יצירתית ומעניינת שתספק לכם כלים נוספים ולא רק חומר עיוני. כך למשל תלמדו כיצד להתמודד עם הלחץ לפני ובמהלך המבחן, כיצד ללמוד (כן כן תלמדו איך ללמוד נכון), כיצד לפתור תרגילים במהירות בשיטות מקוצרות, טריקים לניסוח משפטים בעברית ובאנגלית ועוד. אז אם יש לכם מבחן פסיכומטרי בקרוב כל שאתם צריכים לעשות הוא לשלוח לנו הודעה באתר ולתרגל ביחד אתנו בדרך לתוצאה הרצויה במבחן.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

איפה לומדים לעצב תכשיטים?

לא מעט נשים חולמות לעצב תכשיטי גברים או תכשיטים לנשים. אותן נשים לרוב הן בעלות לא מעט רעיונות הנוגעים לעיצוב תכשיטים אך אין להם בעצם

קרא עוד »