איך לצאת מחדר בריחה במינימום זמן?

לימודי אנגלית לצרכים מקצועיים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חדרי בריחה מציבים אתגר בפני כל מי שנכנס לתוכם ומחפש את הדרך לצאת. מדובר בבילוי שהפך פופולרי מאוד בשנים האחרונות ומיועד לזוגות, משפחות ועובדי חברות. הכניסה היא מרצון אבל היציאה תתאפשר רק אחרי מילוי משימות ופתרון חידות. בזמן השהייה בחדר הבריחה תיהנו מתפאורה מושקעת בהתאם לנושא בו בחרתם, כמו ספינות פיראטים או קסמים. פעילות כזו מתאימה לימי הולדת, אירועים חגיגיים, גיבוש חברתי ועוד, והיא משלבת הנאה עם אתגר במחיר אטרקטיבי לכולם, אשר נע סביב 100-120 ש"ח למשתתף, תלוי בכמות המשתתפים. ניתן להתאים את המשחק גם לאורחים מחו"ל דוברי אנגלית.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

התנהלות בחדר הבריחה

חדר בריחה מיועד להנאה ואתגר גם יחד ולכן כל אחד יכול להיכנס אליו בתנאי כמובן שהוא בריא ויכול לשהות שעה בחלל סגור. אין צורך להביא ציוד מהבית והבריחה תתבצע רק אם תפתרו את  החידות המפוזרות בחדר, לבד או יחד עם חבריכם לקבוצה. את בחירת הנושא מתוך המגוון המוצע כדאי לעשות בהסכמה בין הנכנסים, וזאת כדי למנוע חילוקי דעות ועוגמת נפש אשר תפגע בהנאה המובטחת. כדאי ךזכור שבאתם ליהנות ולא לריב. אותם דברים אמורים בנוגע לרמת הקושי והאתגר שצריך להתאים למשתתפים כדי לא לייאש אותם ולא להפוך את המשימה לקלה מדי ומעוררת זלזול. יציאה מחדר הבריחה תתאפשר רק על ידי פתרון החידות.
באתר מיסתורי תוכלו להתרשם ממגוון חדרי בריחה בראשון לציון בכל הרמות.

התקשרות עם חברה אמינה

לחדרי הבריחה כדאי להגיע רק כאשר יש לכם המלצות ומידע מלא על הנעשה בהם. רק בחירה על בסיס מידע והמלצות יכולה להבטיח לכם חוויה והנאה. כמו כן, כדאי לברר מראש מה השעה נוחה לכולם, וכן תעריפים ואת כמות המשתתפים, וזאת כדי למנוע ויכוחים והפתעות מיותרות.
מחפשים חדר בריחה ליום הולדת?
אתר 'מיסתורי' מרכז לכם מגוון חדרי בריחה איכותיים ומהנים!

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »