החשיבות של ריהוט איכותי במוסדות חינוך

ריהוט למוסדות חינוך

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הגיע הזמן  להתחדש בריהוט איכותי למוסדות החינוך שאתם עובדים בהם, מחנכים בהם את ילדכם, מנהלים ונמצאים בהם רוב שעות היום! הגיע הזמן שלכם  להנות מריהוט איכותי ונוח במיוחד!

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

השקעה לטווח ארוך

רכישת ריהוט למוסדות חינוך, לגן או לבית הספר היא השקעה לטווח ארוך – לא מעט מנהלי בתי ספר ורשתות גנים שחושבים על רכישת רהיטים לבית הספר ולגן מבינים את החשיבות הגדולה והמשמעותית של קניית ריהוט איכותי, עמיד, אמין ומעוצב שישרת אותם למשך דורות של ילדים שלומדים ומתחנכים במוסדות החינוך בניהולם. ריהוט איכותי ישאר עמיד ואיתן למשך שנים. ריהוט הוא נותן את הטון באווירה בכיתה. אנו ב- space Book שמים דגש על איכות הרהיטים שלנו שיהפכו לשלכם ועל מציאת פתרון המתאים לכל לקוח ולקוח בכל מוסד לימודי באשר הוא. אנחנו מבינים את החשיבות העליונה של הריהוט במוסד החינול כיוון שהיא מכתיבה את הטון ואת האווירה בכיתת הלימוד.

 

תכנון ועיצוב הגינה בבית הספר או בגן הילדים

התכנון הכולל של בית הספר חשוב מאוד וישפיע על האווירה של הילדים והנוער בכיתות הלימוד ומחוצה להן, בזמן ההפסקה. חברתנו מייבאת באופן בלעדי ריהוט איכותי וחדשני לבית הספר ולגן, גם למרחבים המקורים כמו כיתות הלימוד וכן אנו מרהטים גם את המרחב בו הילדים והנוער שוהים בהפסקה. אל תתפשרו, בחרו בקניית ריהוט איכותי, צבעוני, נוח, עמיד, אמין ומעוצב שישרת אותם למשך שנים רבות. יחד נסייע לכם למצוא את הרהיטים המתאימים ביותר עבור המוסד החינוכי אותו אתם מנהלים ומתחזקים לטובת הילדים, לטובת צוות ההוראה ולשביעות רצון מירבית של כל הנוגעים בדבר.

האווירה בכיתה חדשנית בעלת רהיטים נוחים

ההרגשה בכיתה וכן בהפסקה משפיעה על איכות הלימוד בצורה חד משמעית. להמחשה, חשבו על שתי סיטואציות קיצוניות. מצד אחד- חדר מבולגן ומלוכלך, כיסאות ישנים ושבורים, שולחנות מתנדנים אל מול חדר חדשני ואיכותי, המלא בכיסאות צבעוניים ונאים, שולחנות לבתי ספר עמידים ואיתנים, בכיתה מוארת. הכיתה השנייה שהמחשנו לכם הינה סביבה טובה יותר ללמידה בזכות הריהוט החדשני והנוח שמסופק לתלמידים. זה גם ממחיש לכם את החשיבות להתחדש בעבור למידה איכותית ומשמעותית באווירה נעימה ונוחה לכל הדעות.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »