קורס ערבית מדוברת

קורס ערבית מדוברת

השפה הערבית נחשבת לאחת השפות המדוברות והפופולריות ביותר בעולם. היא גם אחת העשירות ביותר בעולם ומשקפת היסטוריה עתיקה בשילוב תרבויות שונות בעולם הערבי. גם בישראל כמעט חצי מהאזרחים בה הנם דוברי ערבית ועל כן טוב לדעת את השפה, לתקשר עם הסביבה ולגשר על פערים תרבותיים וחברתיים בישראל. לימוד השפה יכול להוביל לשיח בריא ומפגשים בין יהודים וערבים ולאפשר תקשורת נכונה בין הצדדים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

על הקורס:

קורס ערבית מדוברת הנה קורס נהדר שמטרתו להעשיר את הידע ואוצר המילים בשפה הערבית וללמד את הסטודנטים כיצד לדבר עם אנשים המדברים בשפה הערבית ולתקשר אתם באופן יומיומי. לימוד השפה תחשוף אתכם אל התרבות העשירה ותכיר לכם עולם חדש שטרם הכרתם. הכולל כולל כ-26 מפגשים בני שעתיים בכל מפגש והוא הנה קורס ללא תנאי קבלה. בסיום הקורס מי שירצה אישור לימודים על סך 52 שעות אקדמאיות יוכל לקבל. לא תחולק תעודה.

למי חשוב ללמוד?

  • לכל מי שרוצה לתקשר עם אנשים בסביבתו המדברים בשפה הערבית.
  • עבור מנהלים בחברות המעסיקות אנשים המדברים בשפה הערבית ומעוניינים לשפר את התקשורת עם עובדיהם. מתאים כמובן גם למנהלי צוותים.
  • לאנשים המעוניינים לעבוד בעבודה הדורשת לימוד בסיסי של השפה הערבית.
  • לשחקני תיאטרון וקולנוע המעוניינים לשפר ולשדרג יכולות המשחק שלהם גם לדמויות בשפה הערבית ולשפר את המבטא ואוצר המילים.
  • לכל אדם המעוניין להרחיב אופקים וללמוד שפה חדשה שאולי תשמש אותו לשיח במקומות כלשהם בעולם.

היכן כדאי ללמוד?

היחידה ללימודי חוץ במכללה האקדמית תל חי מזמינה אתכם לקורס ערבית מדוברת, המועבר בצורה חווייתית ומהנה במיוחד. במהלך הקורס תוכלו לשוחח עם תלמידי המכללה וכן אנשים שונים בשפה הערבית ואף לנהל שיחות אחד עם השנייה בשפה זו לצורך חידוד השפה והעשרת אוצר המילים. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת פרטים נוספים.

כתוב/כתבי תגובה