קורס תוספות שיער – באמת צריך לזה קורס? כן!

קורס תוספות שיער

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם מתעניינים בקורס ספרות ובכלל בתחום היופי, בטח יצא לכם להיתקל בתוספות שיער שנשרו בטרם עת, או בתוספות שיער אשר ניתן להבחין בהן ממרחקים. כל אדם המכריז על עצמו איש מקצוע בתחום מסוים – צריך לעשות אותו בצורה הטובה ביותר. במקצועות היופי – כרטיס הביקור שלך הוא הלקוחות שלך.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

תוספות שיער – שתי שיטות פופולריות


ישנן דיי הרבה שיטות לבצע תוספות שיער, חלקן מעולות וחלקן פחות. אלה שתי השיטות הכי פופולריות היום בתחום:

  • הלחמת קראטין – בשיטה הזו בעצם מלחימים על שיער הלקוחה, קבוצות שיער מותאמות באופן אישי על ידי קראטין. יתרונות: קשה מאוד לזהות שאלו תוספות שיער, דיוק מירבי, מאוד נוחה ללקוחה ועוד. חסרונות: טיפול ואחזקה יקרים יותר, זמן ההרכבה איטי ועוד.

  • מדבקות – שיטה זו נחשבת קלילה וזולה יותר. היא מתבצעת על ידי חיבור התוספות באמצעות מדבקה מיוחדת. יתרונות: עלויות טיפול והרכבה זולות, טיפול והרכבה מהירים. חסרונות: דיי בקלות ניתן להבחין במדבקות, תדירות הטיפול והאחזקה תהיה דיי גבוהה. 

קיימות כמובן עוד שיטות לתוספות שיער אך שתי השיטות הנ"ל הן הבולטות ביותר בתחום כיום.

מה חשוב לדעת כשעושים תוספות שיער


באים מהתחום ומתלבטים אם לקחת קורס תסרוקות או קורס בתוספות שיער? בואו נמנה כמה נתוני בסיס שעליכם לדעת טוב לפני שתתחילו לקבל לקוחות.
הנתון הראשון – התאמת סוג התוספת לסוג שיער הלקוחה. הנתון השני יהיה – גוון שיער הלקוחה. השלישי – אורך התוספות ומיקומן בפיזור נכון בשיער. הרביעי – איך לבצע שימוש חוזר בתוספות קיימות כבר ולחסוך כסף וזמן ללקוחה חוזרת.
כל זאת ועוד תאלצו לדעת על מנת לבצע הרכבה של תוספות שיער בצורה הטובה ביותר ולהוציא מהמספרה כרטיסי ביקור אנושיים מוצלחים!
בהצלחה (:

אולי יעניין אותכם:

היכן ניתן לעשות קורס SEO מזורז?
כללי
dana

היכן ניתן לעשות קורס SEO מזורז?

 SEO או קידום אתרים אורגני בעברית הוא אחד התחומים החמים ביותר כיום ללימודים ועבודה. האינטרנט הוא ההווה וגם העתיד הקרוב בכל הקשור לשיווק ופרסום של

קרא עוד »