פסיכומטרי מותאם

פסיכומטרי מותאם

מבחן הפסיכומטרי הוא ציון דרך חשוב מאוד בחיים של כל סטודנט כמעט. מרבית הסטודנטים נדרשים בציון פסיכומטרי מסוים על מנת להתקבל ללימודים בתחום/מקצוע מסוים. ציון הפסיכומטרי הוא מעין מסננת לגבי יכולות לימוד של אנשים בזמן הנוכחי ועל כן יכול לסייע באבחנת היכולות הלימודיות של סטודנטים עתידיים ולמנוע נשירה של סטודנטים רבים הנכנסים ללימודים ללא מבחן מקדים, לא מבינים לאן הם הגיעו ומה נדרש מהם ולבסוף מתייאשים ופורשים מהלימודים. פסיכומטרי מותאם יכול לעזור לכם לצלוח את הפסיכומטרי יותר בקלות.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

פסיכומטרי מותאם? יש דבר כזה בכלל?

מבחן מותאם הוא מושג שאולי מוכר לכם מבית הספר שכן אתם או חלק מהתלמידים בכיתה שלכם היו זכאים להקלות שונות במבחנים ובכך יכלו לצלוח בין היתר גם את מבחני הבגרות. מבחן הפסיכומטרי לא בא להקל עליכם כיוון שהוא בוחן את היכולות הלימודיות שלכם. האמינו לנו – עדיף לכם להיכנס ללימודים שתוכלו להשלים בהצלחה מאשר לנשור באמצע, להבין שבזבזתם שנים יקרות מהחיים שלכם וכמובן כסף. מכללת זינוק מסייעת למרבית התלמידים שלה בקבלת הקלות במבחן הפסיכומטרי ובכך מסייעת לבוגרת שלה להשיג ציון גבוה בהרבה מזה שיכלו לקבל ללא ההקלות ואולי לגרום לכך שייאלצו לוותר על החלום שלהם ללמוד מקצוע מסוים. באמצעות פסיכומטרי מותאם החלום שלכם קרוב מתמיד.

אילו הקלות ניתן לקבל במבחן הפסיכומטרי?

חלק מההקלות אתם מכירים כאמור מבית הספר והן תקפות גם כאן, לצד הקלות לבעלי מוגבלויות מסוגים שונים. כך למשל לקויי ראייה יוכלו לקבל שאלון מוגדל. חלק מהסטודנטים יהיו רשאים להשתמש במחשבון, אחרים יקבלו תוספת זמן, הקראה בחלק של האנגלית/עברית וחלק אפילו יהיו רשאים להפסקות קצרות בין הפרקים. במקרים מיוחדים סטודנטים יוכלו להיבחן בכיתות מצומצמות או בחדר נפרד.

אז מדוע דווקא ללמוד בזינוק?

מכללת זינוק מציגה שיטות לימוד חדשות הדוגלות בלימוד כלים לא רק למבחן הפסיכומטרי אלא לחיים בכלל. תכנית הלימודים שונה מאשר תראו במכללות אחרות, הכיתות מצומצמות יותר כדי לאפשר יותר תשומת לב לכל תלמיד, טכניקות הלימוד שונות ומהנות יותר וכן מרבית הסטודנטים גם מקבלים הקלות העוזרות להם לצלוח את מבחן הפסיכומטרי ביתר קלות.

כתוב/כתבי תגובה