סידור ארונות בגדים בשיטת מארי קונדו

ארונות בגדים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

על פי השיטה של מארי קונדו ניתן להפוך את איכות החיים של כל אחד מאתנו להרבה יותר טובה וזאת בעזרת ארגון נכון של חלל הבית. כל שצריך לעשות זה לארגן ביחד פריטים מאותו סוג במקום המיועד להם ורק להם. לצד זאת צריך להיפטר מפריטים שלא מסבים לנו שמחה, קראו בהרחבה.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

כך תוכלו לארגן את הארון

על מנת לארגן את הארון על פי שיטת מארי קונדו עליכם יהיה להיפטר בראש ובראשונה מכל הפריטים שאינכם עושים בהם שימוש ולא מסבים לכם שמחה. לאחר שתזרקו את כל הגרביים, המכנסיים והחולצות הלא רצויים יהיה ניתן להמשיך הלאה לשלב הבא.

כעת עליכם יהיה להתחיל לארגן כל סוג פריט באזור אחד בלבד בארון. אסור לערברב באותו אזור בין סוגי פריטים שונים. כך למשל, אזור אחד לג׳קטים ואחר לטי שרטים, אחד לגרביים ואחר לחליפות. זו תהיה הדרך הנכונה לגשת לסידור הארון על פי השיטה של מארי קונדו.

> מגוון ארונות ורהיטים בהתאמה אישית ניתן למצוא באתר Roomix!

שיפור אמתי של איכות החיים בעזרת השיטה

אם תקראו מה אנשים אומרים על השיטה של מארי קונדו, תוכלו להיווכח כי השיטה הזו כבר הצליחה לשנות את חייהם של רבים. בעזרתה הם הצליחו להפוך את החיים לפשוט, שמחים וטובים יותר בעצם. הרי הפשטות והסדר בה צריך לדגול על פי השיטה מביאים עמם שפע של יתרונות שונים לחיים ובוודאי כל אחד מכם ירצה לבחון אותו ואת כל מה שהוא יכול להשיג כאשר חושבים על כך.

אז התחילו לעשות את השינוי בחיים שלכם ונסו לסדר את הארון ואף את החדר על פי שיטת מארי קונדו. ללא ספק יהיה מדובר בצעד מאוד מומלץ לכל אחד שירצה שינוי אמתי בחייו. למידע מקצועי ופרטים נוספים הכנסו ללינק!

 

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »