איך למצוא הדרכות יצירה טובות באינטרנט?

חנות יצירה איכותית

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מי שאוהב את עולם היצירה, וודאי יודע שיש לא מעט הדרכות נהדרות ברשת, הדרכות שיוצרות מכל העולם מעלות פלטפורמות השונות, ומשתפות את יתר היוצרים ללא כל עלות. לצד ההדרכות החינמיות, יש כמובן גם הדרכות בתשלום, כשמדובר על הדרכות שמיועדות למתקדמים בתחום או שכוללות משלוח עם חומרי היצירה הייעודיים. איך תוכלו למצוא הדרכות יצירה טובות באינטרנט? הנה כמה טיפים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

חומרי יצירה כבר יש?

במרבית ההדרכות הקיימות ברשת, תוכלו למצוא רשימה של חומרי היצירה הנחוצים לאותה ההדרכה. את החומרים תוכלו לרכוש דרך חנות יצירה איכותית, ולהצטייד בכל האלמנטים והכלים עבור היצירה. אם אתם בתחילת הדרך, כדאי קודם לחפש הדרכות שמתאימות לכם, ורק אחר כך לרכוש את חומרי היצירה. אם אתם בשלבים מתקדמים, סביר להניח שאת רוב חומרי היצירה הבסיסיים כבר יש ברשותכם, כך שתצטרכו לרכוש רק כמה חומרים ספציפיים.

בלוגים ברשת

לא מעט יוצרים ויוצרות מנהלים בלוגים ברשת, חלקם בלוגים הממוקמים בפלטפורמות ייעודיות כמו בלוגספוט, בלוגר, רשת הבלוגים של וורדפרס ואפילו בסלונה. כמו כן, יש יוצרים שמחזיקים באתר אינטרנט עם דומיין מקורי, ולשם הם מעלים את מיטב ההדרכות שלהם.

נוסף לכך, כמעט לכל חברה שמוכרת חומרי יצירה יש אתר, ובמקרים רבים תמצאו באתרים הללו בלוגים. למרות שהבלוגים בדרך כלל כוללים הדרכות עם חומרי היצירה של אותה חברה, הם יספרו לכם הדרכות מצוינות (כשכמובן ניתן לרכוש את החומרים מכל חברה שרק תרצו).

קבוצות פייסבוק

קבוצות פייסבוק הן הפלטפורמה האידיאלית עבור יוצרים ויוצרות, ולו בשל העובדה שלא רק בלוגרים כותבים בקבוצות הללו, אלא כל אדם שאוהב ליצור ולשתף את יצירותיו. דווקא בקבוצות הפייסבוק הסגורות תמצאו מגוון רחב של הדרכות יצירה ורעיונות להשראה, ואף תוכלו להתייעץ עם יוצרים נוספים ולשתף במידע.

פרופילים ברשתות החברתיות

רבות היוצרות שמתפעלות פרופילים ברשתות החברתיות, לרבות יוטיוב, פינטרסט, פייסבוק ואינסטגרם. תוכלו לעקוב אחרי אותן יוצרות, וליהנות מהתכנים שהן מעלות לפרופילים שלהן. אגב, לא מעט מהן גם עונות לשאלות ומעניקות מהיעד שלהן ללא עלות.

 

אין ספק שיצירה היא אחת הפעילויות הנהדרות והחווייתיות ביותר, ובהחלט ניתן למצוא מגוון רחב של הדרכות חינמיות ברחבי הרשת. יצירה מהנה!

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »