מי צריך פסיכומטרי בכלל?

מי צריך פסיכומטרי בכלל?

הפסיכומטרי הינו מבחן שנועד לבחון את היכולות הלימודיות שלנו ולאו דווקא מה שכולם חושבים שהוא קיים כדי לבחון את מידת החכמה שלנו. במבחן תוכלו למצוא לעתים שאלות פשוטות, שאלות מתקילות ושאלות ברמת ידע שלומדים בבית הספר היסודי או בתיכון, אולם המהירות שבה אתם עונים על השאלה והאופן שבו אתם מתמודדים עם השאלות, ברצף מסוים, בלחץ של המבחן, בתשובות המתקילות שיופיעו מולכן – יאפשר לתת לכם ציון הנע בין 200 ל-800, כאשר 800 הוא הציון הטוב והגבוה ביותר כמובן.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

לשם מה צריך את הציון הזה בכלל?

כאשר אנשים מגיעים לאוניברסיטה או לכל מוסד אקדמי אחר ורוצים להיכנס ללימודים בתחום מסוים, יש דרישות קבלה מסוימות לאותו תחום. בעוד ישנם קורסים או תארים פשוטים יותר מבחינת הדרישות שלהן, הרי שיש מקצועות או תארים הדורשים ציון פסיכומטרי גבוה. לאו דווקא כי אותם תלמידים נחשבים לחכמים יותר אלא משום שיכולות הלימוד שלהם יאפשרו להם לצלוח את תכנית הלימודים של אותו מקצוע ולבצע בהצלחה לאחר מכן את העבודה המקצועית בימים שלאחריו הלימודים. לא כל אחד יכול ללמוד רפואה, משפטים, הנדסת מכונות או מחשבים. רוצים להתקבל למקצוע שאתם חפצים בו? יהיה עליכם לעבוד קשה כדי לעמוד בדרישות הקבלה. חשבו על כך שלבסוף התואר שלכם יהיה בעל ערך רב יותר עבורכם וגם באזרחות. תארו לכם שכל אחד היה יכול להיכנס ללמוד באיזה תחום שירצה? כמות הנושרים בכל סמסטר הייתה עצומה, אנשים שלא מתאימים היו יכולים לעבור את הלימודים בקומבינות מסוימות ולבצע עבודות לקויות לאחר מכן בטענה שיש להם הכשרה מקצועית ועוד.

האם קורס פסיכומטרי יעזור לנו להשיג את הציון שאנו רוצים וצריכים?

אין הבטחה לכך שקורס פסיכומטרי יביא אתכם לציון שאתם צריכים אולם מוכח סטטיסטית, על פי ציונים של מאות אלפי תלמידים לאורך השנים, שתלמידים שעשו קורס פסיכומטרי טרם המבחן עצמו קיבלו ציון גבוה משמעותית מאשר אלה שניגשו ללא קורס. במהלך הקורס לא רק מלמדים אתכם את התוכן הנדרש או מרחיבים את אוצר המילים עבור החלק הלשוני אלא נותנים לכם כלים מקצועיים להתמודדות מהירה וטובה עם השאלות, עם הלחץ של המבחן ועוד.

כתוב/כתבי תגובה