קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לימודי פסיכמוטרי הם חלק בלתי נפרד מכל אדם הרוצה להתחיל את מסלול הלימודים האקדמאיים שלו כדי לרכוש מקצוע מסודר לאזרחות. בעוד ישנם מסלולים המאפשרים לימודי תואר או מקצוע ללא פסיכומטרי, הרי שתארים נחשבים יותר ומרבית התארים והמסלולים הלימודיים למעשה מחייבים ציון פסיכומטרי בגובה מסוים כדי להתקבל ללימודים. הציון הפסיכומטרי לא מראה כמה אתם חכמים אלא את מכסת היכולות הלימודיות שלכם והאם אתם יכולים להתאים לאותו מסלול לימודי בתחום מסוים כדי שלא תנשרו ממנו מהר מאוד.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מהו קורס פסיכומטרי ולמה צריך אותו?

מבחן הפסיכומטרי מתקיים מספר פעמים בשנה. ישנם סטודנטים המעדיפים ללמוד לפסיכומטרי לבד ויש כאלה המעדיפים לקחת קורס פסיכומטרי מסודר. מחקרים מראים כי הציון הממוצע של תלמידים שהיו חלק מקורס פסיכומטרי גבוה משמעותית מממוצע הציונים של תלמידים שניגשו למבחן כשלמדו לבד ללא קורס. במהלך הקורס לא רק שתחזרו על החומר שצריך עבור המבחן אלא גם תקבלו כלים שונים להתמודד עם לחץ המבחן, תכירו היטב את מבנה המבחן, תלמדו טיפים שונים לשיפור הציונים ומענה מהיר על שאלות ועוד.

האם הקורס משעמם?

אנשים רבים המתכוונים להירשם לקורס פסיכומטרי חושבים שהם הולכים להיכנס עכשיו לתוך כמה חודשים של טירונות פסיכומטרי מה שנקרא. הם חושבים שהקורס הולך להיות משעמם כמו השיעורים שהיו להם בבית הספר (לפחות מה שרוב התלמידים אומרים) וכי אינם רוצים להתחייב למסגרת של קורס ושיעור בכיתה עכשיו במשך כמה חודשים ולכן מעדיפים ללמוד לבד. ובכן, היינו אומרים לכם שאם ציון הפסיכומטרי שלכם חשוב לכם אז ברור שתיקחו קורס אולם אתם תעשו את זה בכל מקרה כשתבינו שהקורס הוא ממש מהנה וכשכל מחזור פשוט מתבאס כשהוא מסיים את הלימודים.

האם יש דבר כזה הקלות בפסיכומטרי?

כמו בכל דבר בחיים – כאשר יש לכם הזדמנות לקבל הקלה – קחו אותה ב2 ידיים. את מי יעניין אם קיבלתם הקלות בפסיכומטרי אחרי שתהיה לכם תעודת מקצוע או תואר ביד? ובכן, במסגרת קורס אצל זינוק פסיכומטרי תוכלו להגיש בקשה להקלות שונות ומרבית התלמידים שלנו גם מקבלים הקלות למבחן הפסיכומטרי מה שמקל את אופן ההתנהלות במבחן ומאפשר להשיג ציון גבוה יותר.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »