דרושים דוברי שפות, משרות מול קהל מגוון ורחב

דרושים דוברי שפות, משרות מול קהל מגוון ורחב

היום בעידן המודרני העולם הרבה יותר קטן מכפי שהוא היה. רוב האנשים מסתובבים בעולם, טסים לחו"ל לעיתים תכופות ואף עוברים לגור במדינות שונות לתקופות מסוימות. לכן אין זה מפליא כי רוב האנשים היום יודעים לדבר אנגלית שוטפת, היות ובלעדיה לא ניתן להסתדר בחו"ל. עם זאת, ישנם לא מעט אנשים שיודעים לדבר גם לא מעט שפות נוספות, כמו למשל ספרדית, רוסית, סינית וכדומה. אנשים מסוג זה, נחשבים מוערכים במיוחד ברוב מקומות העבודה, היות והם מהווים פתח עבור החברה להתפתח ולהתקדם גם לשווקים נוספים בחו"ל. בעידן המודרני, רוב החברות ורוב העסקים פועלים גם בחו"ל, לכן יש להם צורך לנהל שיחות עם לקוחות מכל רחבי העולם, במטרה לספק להם את השירות האישי והאיכותי ביותר.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

דרושים דוברי שפות – כל היתרונות של לדעת יותר משפה אחת!

כאמור, היום ניתן למצוא לא מעט משרות המחייבות ידיעה של שפות נוספות. ניתן למשל למצוא את המשרות היותר סטנדרטיות, כמו למשל משרות של מתרגמים או מתורגמנים. מדובר על אנשים שאמורים לתרגם מסמכים, מצגות או דיבור סימולטני. מעבר לכך, ישנן לא מעט משרות הדורשות ידיעת שפות שונות, כמו למשל משרות הקשורות בהדרכה. לא חשוב אם מדובר על הדרכה בגן חיות, מוזיאון או מדריכי טיולים, בכל מקרה יש צורך לדעת יותר משפה אחת. כאשר מדובר על משרות של טלמרקטינג או שירות לקוחות, ישנה עדיפות ברורה לגיוס עובדים שמסוגלים לדבר בשפות נפוצות, כמו למשל רוסית, ערבית, אנגלית ואמהרית. המטרה היא כמובן להגיע לכל סוגי האנשים, לפנות אליהם בשפת האם שלהם ולספק להם שירות אישי יותר. חשוב לציין כי בעולם העסקים של היום, ניתן למצוא לא מעט משרות הדורשות ידיעה של שפות פחות נפוצות, כמו למשל השפה הסינית. חברות רבות בוחרות ליצור שיתופי פעולה שונים עם חברות סינים, ולכן יש צורך באנשים שדוברים את השפה ומבינים את התרבות.

לסיכום, היום ניתן למצוא לא מעט מודעות דרושים דוברי שפות, היות ואנו חיים בעידן גלובאלי, בו לכל חברה כמעט ישנם קשרים או לקוחות בחו"ל, שלא תמיד דוברים אנגלית שוטפת.

 

לעמוד הבית של אולג'ובס

 

כתוב/כתבי תגובה