קורס ערבית מדוברת

קורס ערבית מדוברת

אין ספק כי חשוב מאוד ללמוד את השפה הערבית, לפחות ערבית מדוברת. השפה הערבית נחשבת לאחת השפות המדוברות בעולם וגם העשירות שבהן. לאדם שלא נולד לתוך השפה יהיה מעט קשה יותר ללמוד אותה, אבל בשל העובדה שבישראל חיים גם ישראלים וגם ערבים, אנו שומעים לא מעט את השפה ויש גם הרבה קווי דמיון בין השפות כך שעבור ישראלים אפילו קל יותר ללמוד את השפה. קורס ערבית מדוברת יכול לעשות את העבודה עבורכם ואפילו בקלות.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מדוע כדאי ללמוד את השפה הערבית?

במדינה בה אנו חיים חצי מהאזרחים הנם דוברי השפה הערבית. לימוד קורס ערבית מדוברת יעזור לכם לתקשר עם אנשים בני השפה הערבית, למגר סטראוטיפים, לקרב בין העמים ולחיות יחד בהרמוניה. לימוד השפה הערבית המדוברת יכולה לעזור לכם לגשר פערים כאשר צריך לדבר עם מישהו אחר בערבית או לפחות להבין אותו. לימוד השפה הערבית תעזור לכם לתקשר במקומות רבים בעולם. תוכלו ליצור חברויות חדשות, שיתופי פעולה חדשים ועוד.

מי מתאים לקורס ערבית מדוברת?

  • בראש ובראשונה כל אדם המעוניין להרחיב את הידע שלו בשפות ולתקשר עם אנשים נוספים דוברי השפה הערבית.
  • אם אתם מתכננים לטייל הרבה בעולם הרי ששפה זו מדוברת בהמון מדינות ברחבי העולם ותעזור לכם לתקשר עם יותר אנשים.
  • הרבה מקומות עבודה דורשים ידע בשפה הערבית.
  • ידיעה של שפה נוספת מקנה יתרון בעבודות רבות כמו בנקים, חברות אשראי, שירות לקוחות, מכירות ועוד.
  • גם שחקנים רבים לומדים את השפה הערבית המדוברת על מנת לזכות בתפקידים שונים בקולנוע ובתיאטרון.

כיצד עובד הקורס?

הקורס כולל 52 שעות אקדמאיות המחולקות ל26 מפגשים. מי שירצה יוכל לקבל אישור עם סיום הקורס על השלמתו בהצלחה אולם לא תחולק תעודה כלשהי בסיומו. מדובר בקורס קליל ומהנה במיוחד, בו תזכו להתערבב עם סטודנטים מהמגזר הערבי, לשוחח עמם ולתרגל את השפה תוך לימוד אוצר מילים חשוב לשיחות ביום יום. היכנסו לאתר של מכללת תל חי לקרוא פרטים נוספים ולהירשם כבר היום אל הקורס הקרוב.

כתוב/כתבי תגובה