סופר סת"ם ראשי תיבות

סופר סת"ם ראשי תיבות

ביהדות יש לא מעט התעמקות וירידה אל הרבדים הכי עמוקים. דבר זה כולל גם את הכתיבה של ספרי קודש, שאיתם יהודי מבצע את הטקסים הנדרשים השונים. הכנה של ספרי תורה, של מזוזות, של תפילין ושל מגילות היא עבודה אשר נעשית על ידי סופרי סת"ם עם עדות לספרים שהם בני מאות של שנים, וראשי התיבות של המילה סת"ם לא באה להוריד מערכה של העבודה החשובה הזו אלא פשוט לכנס לכדי מילה אחת את כל הכתבים הקדושים החשובים שעליהם הם עמלים לילות וימים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

טיפים טרם רכישה

אדם אשר מגיע לראשונה על מנת לרכוש ספר תורה יכול להיות די מבולבל מן האפשרויות אשר קיימות לרשותו, כאשר ישנם מקומות מוכרים שאליהם מגיעים אנשים שומרי דת באופן קבוע על מנת לרכוש תפילין לילד שהגיע אל גיל המצוות או על מנת לרכוש מזוזה חדשה לדירה שאליה עוברים.

וותק סופר הסת"ם מעיד ברמה גבוהה על מיומנות, מן הסיבה הפשוטה כי מדובר בכתיבה מאוד מורכבת, בה צריכים להכיר את הכתב עצמו, את הסגנונות הקיימים של כתיבה ואת כל ההלכות שמביאות אל כתיבה נכונה בכל שלב ושלב עד לתום המשימה. סופר סת"ם צעיר וחסר ניסיון יזדקק ליותר זמן על מנת להשלים את המשימה, שלא מתוך איטיות הכתיבה או החיפזון, אלא מתוך ההיכרות המעמיקה שמביאה לכתיבה ברצף וללא יותר מידי עצירות.

מוכן או מוזמן הן שתי אפשרויות אשר זמינות עבור כל יהודי בבואו אל סופר סת"ם על מנת לבצע רכישה של אחד מן הכתבים שאותו הוא בעמל רב מכין. ישנן חנויות אשר עובדות באופן פעיל עם כמה וכמה סופרים, ומביאות את האפשרות המהירה הזו של כתבים מוכנים לחיסכון בזמן באופן יותר יעיל.

העלות לא תהיה דומה בין פריט לפריט ובין הפרטים שעליה מתעכבים בכתיבה בהזמנה אישית, ולכן יש לוודא את העלויות טרם שניגשים וחשים מופתעים מן המחיר שאותו מציעים.

 

כתוב/כתבי תגובה