לא מצליח ללמוד? דרכי התמודדות עם קשיים בלימודים

אקשיבה

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לימוד הוא ער בעל חשיבות בחייו של כל אדם. אך בחייו של יהודי הלימוד תופס מקום חשוב פי כמה. כמובן שלא מדובר על לימוד סתמי בכל מקצוע שהוא. אלא על לימוד תורה. התורה היא ציר החיים המרכזי סביבו נעים חייו של כל יהודי ויהודי. והשאיפה היא ללמוד ולרכוש עוד ועוד ידע במכמני התורה. התורה מכילה את כל סודות החיים והיא טומנת בחובה את כל הטובות שבעולם. היא כוללת חלקים שונים ומגוונים מאוד, עובדה שמאפשרת לכל אחד למצוא את עצמו ואת האפיקים שמתאימים לו לפי טבעו וכישוריו.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

הצלחה בלימודים

אך למרות זאת יש לא מעט אנשים שהם לא מצליחים בלימוד. הם אינם מוצאים את עצמם במסגרות הלימוד הרגילות ולא מתחברים לעומקה של הסוגיה. כאשר האי ההצלחה הזו מגיעה יחד עם תסכול ועצב הדבר עלול להביא לירידה רוחנית תלולה. וכמובן שגם להתעניינות בנושאים זרים ואולי אפילו בלתי רצויים. לכן חשוב לנו כל כך לנסות לחתור להצלחה בלימודים, ולמקסם את היכולות ואת הכישורים שלנו חרף הקשיים שאנחנו חווים.

כיצד להתמודד עם הקושי בלימודים?

יש דרכים שונות שיאפשרו לנו להתמודד עם הקושי, כך שנוכל לעמוד מול האתגר ולהתחזק ואף להשיג הצלחות.

  • ייעוץ עם גורם חינוכי – חשוב לפנות לייעוץ חינוכי מתאים. יועץ יכול לבחון את נקודת הקושי ואת הגורם לכך. בהתאם לכך ניתן למצוא פתרון ולסלול דרך להצלחה אישית מותאמת כישורים. ניתן גם להיעזר באתר https://www.akshiva.co.il/
  • משמעות – כאשר אנו מבינים את משמעות הקושי והאתגר, יש לנו יותר כוחות להתמודד מולו. אם נבין כי אי ההצלחה בלימודים הוא הניסיון שלנו, ובו אנחנו צריכים לעמוד בהצלחה. הרי יהיו לנו כוחות להתמודד. וההצלחה שלנו בלימוד בוא תבוא!

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

איפה לומדים לעצב תכשיטים?

לא מעט נשים חולמות לעצב תכשיטי גברים או תכשיטים לנשים. אותן נשים לרוב הן בעלות לא מעט רעיונות הנוגעים לעיצוב תכשיטים אך אין להם בעצם

קרא עוד »