ההיסטוריה של קינג צ'ארלס

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קינג צ'ארלס הוא הכלב שאנו רגילים לראות בציורים ובספרי היסטוריה רבים. כלב זה הוא כלב שהתרוצץ בין רגלי המלוכה במאה ה 15 ומאז הפך למבוקש במיוחד. כמה שנים לאחר פירסומו של הכלב במעון המלוכה הגיע ראש העיר של ניו יורק במטרה לחפש לעצמו גור כלבים מזן זה. לאחר חיפושים רבים שעלו בתוהו הוא הציע פרסים כספיים לכל מי שיצליח להשיג עבורו את זן הכלבים המיוחד. כך החל קינג צ'ארלס את דרכו ההיסטורית ככלב מיוחד ומלכותי אשר נחשב כך במשך מאות שנים. במרוצת השנים הוא הופיע בלא מעט מלכויות וכך יצר את תדמיתו המלכותית ארוכת השנים. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

 

כלב מלכותי אשר החל את דרכו במלוכת אנגליה של המאה ה 15 

כלב זה נחשב בעל תכונות אופי טובות במיוחד לגידול ביתי. אנשים רבים מדווחים על כלב נוח מאוד ללא צרכים, רצונות או גחמות שאינן מסתדרות עם אורח חיים ביתי. נתון זה הביא אף הוא לשיפור ניכר בהערצה של רבים לזן המיוחד אשר הפך להיות מבוקש יותר ויותר. כלבים רבים אינן מסוגלים להתרגל בקלות לאורח חיים בתוך מבנה ולכן עושים לא מעט בעיות שונות בעת תקופת הסתגלותם. תקופת האילוף מצריכה לא אחת להתמודד עם קשיים של ממש שגורמים לבעלי כלבים רבים להרים ידיים ולוותר. לא כך הוא קינג צ'ארלס אשר מצליח להקל משמעותית את כל הליך הקליטה וההסתגלות על בעליו.
לחצו כאן כדי לקרוא בהרחבה אודות חינוך וטיפול בכלבי קינג צ'ארלס!

 

מעבר להיסטוריה המרשימה, גם אופיו והתנהגותו מרשימים לא פחות

הניסטוריה של הכלב צועדת לפניו עד מאות שנים לאחר תחילתו במלוכת אנגליה במאה ה 15. הביקוש הגדול לזן המיוחד נובע הן מעברו ומאופיו המלכותי, הן ממראהו ומגודלו הפיזי והן מהליך ההסתגלת הקל איתו בעליו ידרשו להתמודד.
כאן תוכלו לקרוא בהרחבה על קינג צ'ארלס, ומדוע כדאי לאמץ כלב מסוג שכזה:
https://www.kingcharles.co.il/

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »