סלקום TV – האם הם הצליחו לשבור את המתחרים

סלקום TV – האם הם הצליחו לשבור את המתחרים

אין ספק שבשנים האחרונות אנחנו רואים תחרות שהולכת וגדלה סביב נושא התקשרות. בהתחלה זה בא לידי ביטוי בחבילות שונות של שיחות ללא הגבלה מהטלפון הנייד אך עם הזמן ניתן לראות שכל אותן חברות סלולר מציעות גם אינטרנט ואפילו טלוויזיה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אנשים אחרים, תוהים איפה באמת כדאי להיות לקוחות ואיפה תקבלו את הדיל הכי משתלם שיש. מה שכן, רגע לפני שאתם בוחרים בחברה מסוימת רק בגלל שהמחיר ההתחלתי שהיא מציעה לכם נמוך, חשוב לבדוק כמה תשלמו גם אחרי שיעברו שלושה חודשים. במילים אחרות, זה טוב ויפה אם מישהו מציע לכם התקנה בחינם או חודש ראשון ללא תשלום, אך מה שחשוב זה מה יקרה בהמשך. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

 

האם הלקוחות האחרים ממליצים עם החברה? 

 

אם אתם תוהים האם תרצו גם אתם להצטרף לשירות של סלקום TV או לא, זה ברור שהעלות תשפיע על ההחלטה שלכם, אך זה לא הנתון היחיד שחשוב. מומלץ מאוד לבדוק מה אומרים הלקוחות האחרים על השירות ועד כמה החבילה הבסיסית שמציעים לכם מעניינת. כלומר, האם בחבילה הבסיסית יש מספיק ערוצים, סדרות וסרטים? או שתמצאו את עצמכם משלמים עוד ועוד כדי ליהנות מכל התכנים שיכולים להיות יותר רלוונטיים עבורכם? חשוב לשים לב לאותיות הקטנות כי בסופו של דבר זה מה שעושה את ההבדל. 

 

האם השירות ללקוח יעיל, מהיר ואדיב?

 

כמובן שעוד נתון שתמיד יעזור לכם להחליט איפה אתם רוצים להיות לקוחות, זה נושא השירות. זה לא משנה אם מדובר על סלקום TV, או על כל שירות תקשורת אחר, כי בכל מקרה, אם אתם יכולים ליהנות מהשירות הטוב ביותר, למה להתפשר? אתם לא רוצים למצוא את עצמכם עם תקלה בערוצי הטלוויזיה בערב חג וללא כל אפשרות לקבל מענה. לכן חשוב לברר מה אומרים הלקוחות האחרים של החברה גם בנושא הזה, כי אם תוכלו להיות לקוחות של חברה שתמיד נותנת מענה, מה פתאום שתבחרו מישהו שאינו שם דגש על שירות הלקוחות שהוא מציע? 

> מגוון מסלולים וחבילות תקשורת ניתן למצוא בלינק הזה! 

כתוב/כתבי תגובה