יועץ משכנתאות לימודים

תרגום לגרמנית

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בישראל, כך על פי ההערכות, פועלים כיום כ-2000 יועצי משכנתאות מוסמכים. אלה הם יועצים פרטיים, שפועלים באופן אובייקטיבי ומחוץ למערכת הבנקאות. הביקוש לשירותי ייעוץ משכנתאות עולה על ההיצע. בשילוב עם העובדה שפוטנציאל ההכנסה בתחום גבוה מאוד מתקבלת תוצאה ברורה: התעניינות ערה מצד אנשים שרוצים ללמוד את המקצוע. וכעת, כל מה שרציתם לדעת על יועץ משכנתאות לימודים ובתוך כמה זמן תוכלו לסיים את ההכשרה. 

תעודה מקצועית, בלי אוניברסיטה 

האקדמיה בישראל ובעולם מתרחקת מהפרקטיקה וחבל. כפי שהייטק כיום אפשר ללמוד מחוץ לאקדמיה כך גם ייעוץ משכנתאות. כלומר, יועץ משכנתאות לימודים מתקיימים בקורסים פרטיים, ללא צורך בתואר אקדמי ממושך. 

עד כמה הלימודים מעשיים 

במקצוע יש מקום לידע תיאורטי, אולם עיקר הידע הוא מעשי ופרקטי. יועץ משכנתאות לימודים במיטבם מתבססים על עובדות, נתונים ומידע והרבה מאוד סימולציות, מקרים מהחיים, תיאורי מקרה. אחרי הכל, יועץ משכנתאות בונה תיקי משכנתאות ומעניק יעוץ לזוגות ולמשפחות ואין כאן עיסוק תיאורטי או מדעי מופשט. 

האם הלימודים חייבים להיות פרונטליים 

העתיד של האקדמיה והלימודים בכלל כבר נקבע – העולם צועד לקראת לימודי אונליין, מקוונים ולא פרונטליים. ברוח התקופה גם הכשרה לקראת תעודת יועץ משכנתאות יכולה להתבצע בצורה מקוונת. אפשר ללמוד מהבית או מכל מקום אחר. כל שיעור ניתן לראות כמה שרוצים. כמובן, שנדרשת מעטפת נוספת. מכללה שמציעה גם ליווי מקיף נוסף, מעבר לשיעורים המוקלטים, היא כזאת שעושה את מלאכתה נאמנה. 

כמה זמן אורכים הלימודים 

במכללת מסלולים מכשירים יועצי משכנתאות בצורה מקוונת, עם שיעורים מצולמים. כלומר, כל אחד יכול להשתתף בלימודים בקצב האישי שלו. ניתן לסיים בתוך חודש או חודשיים או שלושה חודשים. לאחר מכן, ניתן לעבור לשלב של הכשרה מעשית (סטאז' מקצועי). 

 

רוצים גם להיות יועצי משכנתאות? לפרטים, בקרו באתר: https://macademy.co.il/

 

אולי יעניין אותכם: