איך מבצעים טיפול באוטיזם?

איך מבצעים טיפול באוטיזם?

כמו בהרבה דברים שמבקשים לשפר ולתקן, גם לטיפול באוטיזם אין דרך אחת. עם התקדמותה של הרפואה הקונבנציונלית וקבלת הרפואה האלטרנטיבית, טיפול באוטיזם הפך להיות מקובל יותר, נגיש ונכון יותר וכמובן, המודעות לטיפולים השונים הפכה לגדולה יותר, אם אפשר להגיד, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת כיום. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

אז עם כל כך הרבה טיפולים, איך מבצעים טיפול נכון באוטיזם?

כאשר כל מקרה לגופו, אי אפשר להגיד שקיימת דרך נכונה יותר או נכונה פחות עבור טיפול באוטיזם. לאחר הבדיקה הקובעת היכן ילדכם נמצא על הספקטרום האוטיסטי, תוכלו להחליט כיצד תראה צורת הטיפול בו, האם תהיה על בסיס תרופתי ותמיכה רפואית, האם תבוסס על הרפואה המשלימה ותהיה טבעית לחלוטין או, תדע לשלב בין השניים היכן שהילד שלכם הכי צריך. 

כיוון שהספקטרום האוטיסטי הוא רחב וקיימים בו מכנות משותפים, ניתן להכיר בזאת שכל אוטיסט הוא מקרה אינדיבידואלי היצריך אופן טיפול ייחודי עבורו. כך, בעזרת טיפול קבוע אצל רופא יעזור לכם לזהות מה הוא צריך בפן הכימי והפיזי, עד לכדי פיזיותרפיה וקלינאי תקשורת.

ברפואה המשלימה תוכלו למצוא קישור ישיר לטיפול באוטיזם, למצוא מחקרים רבים המראים כי הוספת תזונה מן הצומח יכולה לשפר משמעותית את תסמיני האוטיזם, לעזור להם לישון טוב יותר בלילה, להפחית בחרדות, בעצבנות ובקשיי הקשב והריכוז. בעזרת תוספי מזון, מינרלים, ויטמינים וחומצות אמינו תוכלו לראות בעצמכם את השינוי קורה.
רוצים לדעת איך מגנזיום משפיע על אוטיזם? הקליקו ועיינו:
https://tali-angor.com/magnesium/

השילוב בין הרפואה הקונבנציונלית לבין הרפואה המשלימה הוא שילוב חשוב זאת מפני שכל פן בסוגי הרפואה הללו נותן מכסת הגנה לילד שלכם, מכל כיוון, על כל חסך שיש בגופו. המעקב הקבוע גם הוא חשוב לא פחות מן השילוב הנכון עבור הילד שלכם. כיוון שלא ניתן לזהות חסרים ולקויות רק בעזרת העיניים, הבדיקות הקבועות חיוניות בכדי לוודא שהכל מתאזן כשורה.

לסיכום,

ממש כמו שטענו בהתחלה, לאוטיזם אין טיפול יחיד ומיוחד. אך התייעצות נכונה, שילוב נכון של דרכי הרפואה באשר הן, הקשבה לילד וכמובן עזרה בבית, כל אלה יחד עשויות להיות הטיפול הנכון ביותר עבור הילד שלכם וכמו כן, עבורכם.
הקליקו לצפייה בפרופיל הטוויטר של טלי אנגור!

כתוב/כתבי תגובה