קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי

אם יש לכם שאיפות ללימודים גבוהים בתחום מסוים כדי להתקבל אחר כך לתפקיד חלומותיכם עם משכורת טובה ותנאים טובים, אתם וודאי תכירו קודם לכם את מבחן הפסיכומטרי. מבחן הפסיכומטרי נועד למעשה לבחון את היכולות שלכם ובהתאם לנוסחה מסוימת לקבוע ציון דרג של בין 200 ל-800, כאשר הציון הגבוה יותר הוא הטוב יותר. מקצועות הרפואה למשל דורשים 700+ פסיכומטרי ברוב המוסדות ולעתים אף יותר. לא משנה מה אתם רוצים ללמוד כדאי לכם תחילה לבדוק מה ציון הפסיכומטרי הדרוש לכם לצורך הקבלה ללימודים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מתי הזמן הכי טוב ללמוד לפסיכומטרי?

כמו בכל דבר בחיים, גם ללימוד פסיכומטרי בתקופות שונות בחיינו יש יתרונות וחסרונות לכל תקופה. אתם צריכים לראות היכן אתם עומדים כרגע בחייכם וכן אם אתם כבר בגיל שאחרי הצבא, כיצד אתם רוצים לחנך את ילדיכם והגשתם לפסיכומטרי במועד מוקדם יותר.

  • בתיכון – לימוד פסיכומטרי בזמן התיכון יכול להיות יתרון משמעותי לכל תלמיד שכן הוא כבר מכיר את החומר הנלמד וכל שהוא צריך לעשות הוא לנצל את הזמן כראוי לעבוד על הכישורים הנדרשים למבחן הפסיכומטרי עצמו. לעומת גיל מבוגר יותר שבו הוא גם מבזבז זמן על חזרה על החומר שלמד בבית ספר. עשיית פסיכומטרי בתיכון יכולה לעזור גם לציוני הבגרויות. החיסרון הוא שילדים בגיל הזה לא מעוניינים ללמוד את מה שהם לומדים בבית הספר אז להציע להם עוד קורס אחר הצהריים בנושא לימודים? יהיה קשה לעשות את זה. גם אם תצליחו כהורים לרשום את התלמידים לקורס פסיכומטרי הרי שהם לא ישקיעו בו כפי שאנשים בוגרים יותר ישקיעו בו מרצון.
  • בצבא – בצבא יש הרבה זמן פנוי לכל חייל שהוא לא קרבי וניתן לנצל את הזמן הזה, אחרי סיום המטלות הרגילות כמובן שהצבא דורש, לשבת וללמוד לפסיכומטרי. חיילים רבים עושים פסיכומטרי תוך כדי הצבא ואף זכאים להנחה בהרשמה לקורס.
  • אחרי הצבא – בזמן שאחרי הצבא אתם אדון לעצמכם. אתם מחליטים מה קורה עם החיים שלכם, לפחות ברוב המקרים. מרבית תלמידי הקורסים לפסיכומטרי בארץ עושים פסיכומטרי אחרי הצבא ולפני הלימודים שהם רוצים להתחיל. הראש שלכם נכנס למצב לימודים והם מבינים שהם רוצים להשקיע בזה זמן וכסף כדי לקדם את עצמם בחיים. הראש מפותח יותר וגם מפוקס יותר למטרה זו. החיסרון הוא שכבר מתחילות להיבנות הוצאות, זוגיות, משפחה ולעתים החיים מאתנו דורשים יותר ממה שאנו יכולים לספק וזה עשוי לגרום לנו לוותר על החלומות שלנו.

כתוב/כתבי תגובה