האם כדאי להתכונן למבחן המתא"ם לבד?

האם כדאי להתכונן למבחן המתא"ם לבד?

ישנם הרבה מכוני הכנה למבחן במתא"ם. מה שאומר שקיים ביקוש לדבר. אם קיים ביקוש כנראה שיש גם צורך. מדובר במבחן יותר מידי משמעותי ולא נראה שכדאי לגשת אליו ללא לווי והכנה מקצועיים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

אבל גם אחרי שהחלטתם שאכן אתם רוצים להיעזר וזה מה שחשוב לכם לעשות לקראת הבחינה, אתם עדיין צריכים לדעת איך מוצאים את בית הספר או את המכון הנכון. האפשרויות הרבות בהחלט מבלבלות ומותירות אותנו עם הרבה ספיקות והרבה אי וודאות. אז לשם כך אנחנו כאן. נספר לכם מעט על בית הספר של איתי מצ"א על התלמידים שעברו דרכו ומתוך הדברים תוכלו להבין האם המקום יוכל להתאים גם לכם.

מבחן מתא"ם הוא ממש לא כמו כל מבחן רגיל אחר. מדובר בהחלט במשהו גדול הדורש הכנה. אנחנו רוצים לעבור את המבחן ולדעת שסיימנו אתו. על מנת שלא נמצא את עצמנו עם ציון 'לא עובר' ועומדים שוב למבחן, מומלץ מאוד שנעשה את זה בפעם הראשונה כמו שצריך כדי שזו תהיה גם הפעם האחרונה.

מכילים את החרדות

סובלים מחרדת בחינות? אם אתם שייכים לזן הזה, תוכלו למצוא את המענה המושלם בבית הספר למתא"ם של איתי מצא בכתובת http://www.imitam.co.il/. איתי מצ"א מציע ליווי מקצועי של כל תלמיד לקראת המבחן בצורה הכי טובה והכי מתאימה עבורו.

בית הספר השקיע בכלים ייחודיים וחדשניים המעניקים לכל תלמיד את היכולת להצליח ולרכוש את כל הידע הדרוש. הביטחון מופיע יחד עם התחושה כי אכן הידע 'יושב' טוב במוח והדרך להצלחה במבחן, בטוחה.

תלמידים רבים מעידים כי רק לאחר שעברו את תהליך הלמידה בבית הספר הם הצליחו להיכנס אל הבחינה בלב שקט, ללא חרדות כאשר באמתחתם אסטרטגיות רבות לפתרון אותם רכשו במהלך הקורס בבית הספר.

בית הספר קטן שהוא גדול

כאשר הוקם בית הספר עמדה הרבה מאוד חשיבה מאחורי ההחלטה בדבר הרכב וגודל בית הספר. בית הספר הוא אמנם קטן מבחינת הרכב התלמידים. אך התלמידים היוצאים אל המבחן כשהם מוכנים ומלאי ביטחון מעידים יותר מכל כי מדובר בבית ספר שהוא גדול!

כתוב/כתבי תגובה