קורס מיינדפולנס בתל אביב

קורס מיינדפולנס בתל אביב

יותר מיד אנשים מוצאים את עצמם כיום מתמודדים עם קשיים שונים. אם זה קשיים בהתנהלות השגרתית מתוך רווחה ואושר ואם זה קושי להתמיד בעבודה. לכאורה נדמה כי אין קשר ממשי בין הקשיים השונים אשר אותם מנינו לעיל. אך האמת היא שעל פי שיטת מיינדפלוס, מדובר בהחלט בבעיות אשר נובעות כולן ממקור אחד. מקור אשר מוביל את האדם לראות את העולם במבט מסוג אחר. המבט הזה הוא שמוביל את האדם להתמודדות לא נכונה ולא תקנית בחיי היום יום.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מה לומדים בקורס מיינדפלוס?

קורס מיינדפולנס בתל אביב מלמד את האדם כמה וכמה דברים. ראשית ילמד האדם להכיר את עצמו טוב יותר תוך שוהא יקבל הנחיות איך להתבונן בעצמו, איך להסתכל על הסביבה והכול באופן אובייקטיבי ואמיתי. האדם לומד לראות את עצמו בצורה הכי נכונה והכי אמיתית כפי שהוא באמת.

מלבד זאת מלמדים את התלמיד בקורס, לחיות טוב יותר את החיים בהווה. לא לנבור יותר מידי במה שהיה ולא להיות אפופי דאגה וחרדה לקראת העתיד העלום. כפי שכבר ידוע שירו של הרב דסלר שכתב לפני עשרות שנים –

העבר – אין,

העתיד  -עדיין

וההווה כהרף עין – דאגה מנין?

כאשר אנחנו יודעים כי העבר כבר חלף והעתיד עדיין אייננו כאן ורק ההווה הוא זה שלפנינו, מה לנו לדאוג? עלינו לחיות את ההווה בצורה הטובה והנכונה ביותר.

לומדים להתגבר על השיפוטיות

בעיה נוספת אשר רודפת כמעט את כל האנושות והיא משותפת למעשה לכל בני האנוש על פני כל העולם, זוהי השיפוטיות של האדם כלפי אחרים כמו גם השיפוטיות כלי עצמם. מדובר בדבר בעייתי מאוד כאשר השיפוטיות הינה הרסנית ופוגענית במיוחד.

היא הורסת כל חלקה טובה. היא משפיעה לרעה על כל ההתנהלות ועל כל החיים שלנו. במקום להתמקד במה שיש, בחלקים הטובים ובתכונות הטובות שלנו ושל סביבתנו, אנחנו עסוקים בשיפוטיות שלנו ושל אחרים ועל כן אנחנו לא באמת פנויים להשקיע ולהתקדם הלאה.

כדאי להכיר מקרות וללמוד את רזי השיטה של mindfulness4u כדי להתחיל לחיות בצורה נכונה וטובה יותר.

כתוב/כתבי תגובה