עד כמה חגיגות פורים נפגעו השנה?

אטרקציות לפורים

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שנת 2020 תהיה ידועה וזכורה היטב בשל כל מה שנגיף הקורונה חולל בה. עם החשש כי אנשים רבים יידבקו והסכנה של מוות שהולכת וגדלה ככל שמעמיסים על מערכת הבריאות בכל מדינה, החלו לבטל את האירועים שבהם ישנה התקהלות וסכנה גדולה יותר של הדבקה. הדברים הראשונים שבאו לידי ביטוי הם הפסקת הפעילויות של הבידור ברחבי הארץ, ודבר זה התחיל לראשונה עם חגיגות חג הפורים שהשתנו לבלי היכר בשל כך. למגוון פעילויות ואטרקציות לפורים לחצו כאן!

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

עוצרים את העדלאידע

אחד מן הדברים שילדים ומבוגרים מאוד אוהבים לראות כאחד בימים הספורים של חגיגות פורים הוא את התהלוכה שכולם מכירים בשם העדלאידע. בתהלוכה הזו יש השקעה מאוד גדולה ביצירה של תחפושות יפות, מיצגים גדולים וחיבור של כל זה לכדי תהלוכה שלמה שחולפת לה ברחובות של הערים ברחבי הארץ. הרבה תושבים רגילים להשתתף או להגיע על מנת לראות את התהלוכה הצבעונית ומלאת החיים הזו חולפת לה, והשנה הרבה מאוד ילדים התעצבו לגלות כי דבר זה לא יתרחש בפורים 2020 בשל הקורונה. זוהי פגיעה לא רק במי שרגיל לראות, אלא גם במי שרגיל ליצור ולקחת חלק בכל זאת, בתור מקור נוסף של הכנסה.

ביטול הפקות עירוניות

מלבד התהלוכות של העדלאידע, בכל הערים גם הכינו הרבה מאוד פעילויות באזורים מרכזיים על מנת להעסיק את הילדים של הערים הללו שנמצאים בכמה ימים של חופשה. פורים הוא חג של שמחה וחגיגה צבעונית שבה ילדים ומבוגרים מתלבשים בתחפושת ולא בבגדים הרגילים שלהם, והביטול הזה של הפעילויות שבהם לקחו חלק לא מעט תושבים בכל הערים של הארץ הביא אל סגירה של מוקד של שמחה, ובין היתר, גם מוקד מאוד חשוב של פרנסה עבור להטוטנים, רקדנים ושחקנים (ראו באתר זה) שרגילים להופיע גם בחלק הזה של השנה.

אולי יעניין אותכם:

דיו למדפסת Brother
כללי
dana

דיו למדפסת Brother

לאחר תקופת מה של שימוש במדפסת  Brother הדיו ילך ויסתיים. כמובן שתלוי הדבר בכמות ההדפסות שתבצעו. אך תמיד יגיע השלב הזה בו יהיה צורך לרכוש

קרא עוד »
קורס nlp לעוף על הדימיון
כללי
dana

קורס nlp לעוף על הדימיון

קורס NLP נחשב ללא ספק לאחד הקורסים הפופולאריים והאהובים ביותר בשנים האחרונות. לא מעט אנשים בוחרים ללמוד את השיטה, על מנת ליהנות מאיכות חיים גבוהה

קרא עוד »