נושא המאמר: 7 סיבות ללימודי צ'י קונג דווקא בארץ

 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

אתם מתלבטים האם ללמוד צ'י קונג דווקא בארץ? על מנת להקל עליכם את ההחלטה, ריכזנו עבורכם את הסיבות לכך שמוטב לכם ללמוד צ'י קונג דווקא בארץ ולא בשום מקום אחר. כמובן שבסופו של יום ההחלטה היא אך ורק שלכם, אך בכל מקרה כדאי לכם לשמוע על מגוון רחב של סיבות שאולי ישכנעו אתכם כי לימודי צ'י קונג בארץ זה בהחלט לא רעיון רע. אז כל מה שנותר לכם זה לקרוא את המאמר הבא, וכמובן לקבל את ההחלטה הסופית.

7 סיבות ללימודי צ'י קונג דווקא בארץ

  1. נוחות בהגעה לשיעורים – אין מה לעשות כאשר אתם לומדים צ'י קונג בישראל, אתם לא צריכים לשבור את הראש כיצד להגיע לשיעורים.
  2. עלות משתלמת במיוחד – אומנם יכול להיות שהשיעור עצמו יעלה לכם יותר כסף, אך כאשר תשקללו את העלות הכוללת של לימוד צ'י קונג בחו"ל – תבינו כי ללמוד צ'י קונג בארץ זה הרבה יותר משתלם.
  3. לימוד בקצב שלכם – כאשר אתם בוחרים באופציה של לימודי צ'י קונג בארץ, אתם בעצמם מאפשרים לעצמכם לפרוס את השיעורים בצורה שתהיה לכם הכי נוחה והכי משתלמת.
  4. לימוד בשפה שלכם – אם תבחרו באופציה של לימוד צ'י קונג בחו"ל, לא מן הנמנע כי יהיה לכם קשה להבין את ההוראות. כאשר אתם לומדים צ'י קונג בארץ אתם מקבלים את כל ההסברים בשפה העברית.
  5. לימוד ברמה הגבוהה ביותר – אין לכם מה לדאוג, כיום הרמה של המאמנים שמעבירים שיעורי צ'י קונג הינה רמה עולמית. כך שאתם יכולים להיות רגועים שתקבלו את השיעור הטוב ביותר ברמה הגבוהה ביותר.
  6. לימודים בפריסה ארצית – לא משנה באיזה עיר אתם גרים בישראל, כיום תוכלו למצוא שיעורי צ'י קונג בעיר שלכם. בזכות הביקוש הגבוה לשיעורים הללו, אתם יכולים למצוא לא מעט מקומות שמעבירים אותם.
  7. ליווי אישי וצמוד – אתם לא נשארים לבד באף שלב של הדרך, כאשר המטרה היא שתסגלו לעצמכם את הטכניקות השונות של לימודי צ'י קונג. לכן אתם מקבלים ליווי צמוד מתחיל הדרך ועד לסופה.

הצטרפו לקבלת הדגמה לסדנת צ'י קונג מאת אמיר פרלמן

כתוב/כתבי תגובה