5 מקומות מומלצים לקורס בישול במרכז

5 מקומות מומלצים לקורס בישול במרכז

אתם כבר יודעים שאתם ממש אוהבים לבשל ורק רוצים לקחת את זה צעד אחד קדימה עם לימודי בישול מקצועיים? צירפנו עבורכם כאן חמש מקומות נפלאים שבהם מעבירים קורסים וסדנאות בישול שיהפכו את כל אחד מכם לבשלנים מקצוענים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מכללת השף

בית ספר ללימודי בישול שבו לא רק מקבלים את הסילבוס שמכיל לימודים בתחומים שונים של עולם הבישול, אלא גם את המקומות של ארבעה סניפים אשר מיטיבים עם כל מי שלא נמצא בקרבה כזו נוחה אל האזור של המרכז. ישנם סניפים בתל אביב, ירושלים, חיפה ובאר שבע. במקום יש קורסים של לימודי טבחות וכן קורסים של קונדיטוריה.

בית ספר דנון

בית ספר לאפייה בישול וקונדיטוריה שם יש מבחר של קורסים עם מיקום מרכזי בנמל תל אביב. במקום ישנה גם יחידה עבור לימודי המשך עם ביצוע של השתלמויות בתחומי הבישול בכל הרמות, עם אנשי מקצוע מהארץ ומן העולם שמעבירים את הלימודים הללו.

דן גורמה

כולם מכירים את רשת בתי מלון דן, ואת את השפים המוכשרים שלה אשר אחראים על ניצוח על כמות האוכל האדירה שאר מופקת שם. יש לרשת הזו גם בית ספר לבישול עם קורסים מקצועיים מגוונים, השתלמויות תחת כל הסיווגים האפשריים של לימודי טבחות נדרשים. גם כאן הלימודים נערכים בעיר תל אביב.

בישולים

כאן הדגש הוא על לימוד בישול עם קורס מושקע אבל קצר ביחס לאחרים. הקורס הזה נועד יותר עבור בשלנים מתחילים וחובבים את תחום הבישול. עם הקורס הזה כל אדם יכול להרגיש כמו בשלן מקצועי ולרכוש ידע בסיסי חשוב עבור הכנה של ארוחה ממוצרי גלם שונים. יש מגוון רחב של סדנאות בתחומי אוכל שונים, והסדנאות נערכות בתל אביב.

4CHEF

סדנאות בישול בתחומים שונים שאר מוגשות בצורה של קורסים די קצרים אך מושקעים. הסדנאות הללו מבית היוצר של עסק שקיים אף בתור חנות שמוכרת מבחר של מטעמים ומוצרים לאופים ולבלשנים. הקורסים הללו מפוזרים על פני מקומות רבים, וכוללים את מודיעין, אשדוד ואף את קניון שרונים.

 

כתוב/כתבי תגובה