לימודי נומרולוגיה – ידע לחיים

לימודי נומרולוגיה – ידע לחיים

כל אדם אשר מגיע לגיל 18 עד 21 מגלה כי החיים הם הרבה יותר מורכבים מכל מה שהכרנו לפני כן. האדם מגלה כי כמו הדברים אשר הוא לא מבין, לא יודע, לא מכיר, לא פגש מעולם ולא דמיין היא פשוט עצומה וכי יש קושי אדיר להבין כיצד להתנהל בחיים הללו. למעשה ניתן לומר כי בכל רגע בחיים ניתקל במכשול, בקושי, ובבעיות אשר ימנעו מאתנו להגשים את עצמנו ואת המהות שלנו. על כן ניתן גם לקבוע כי כל אדם צריך למצוא תורה אשר תבאר לו את החיים ותסביר לו אותם בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. על כן ניתן לקבוע בוודאות רבה כי אחת התורות שעושות זאת בצורה הטובה ביותר שיש היא נומרולוגיה. לימודי נומרולוגיה עם רמי שקלים יכולים להעניק לכם כל כך הרבה ולהסביר לכם דברים אשר כלל לא דמיינתם שקיימים ועל כן הם כל כך מומלצים וכדאיים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מה הקשר בין מוסריות ונומרולוגיה?

השאיפה שלנו כחברה צריכה להיות שהאנשים בחברה שלנו יהיו כמה שיותר מוסריים. כך נבטיח חברה יותר טובה, יותר צודקת ויותר בריאה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכדי לשכנע אנשים שהם צריכים להיות מוסריים אנחנו צריכים להסביר להם איך הדברים פועלים. כאן אתם יכולים להבין כי נומרולוגיה המסבירה לאדם מה קרה בעולם מרגע הבריאה ועד עתה הופכת את אותו אדם גם להרבה יותר מוסרי. על כן הנומרולוגיה היא כלי הכרחי בלימוד אנשים מהי מוסריות והיא כל הכרחי אשר יכול להפוך את החברה שלנו להרבה יותר חזקה וטובה ושהו צריך להיות אינטרס של כל יהודי ושל כל ישראלי החי בארץ הזאת.

מהו הדבר הכי חשוב אצל מומחה לנומרולוגיה?

אך בכדי שהידע על נומרולוגיה יועבר בצורה טובה אנחנו צריכים למצוא מרצה לנומרולוגיה מקצועי איכותי ומנוסה כמו ד"ר רמי שקלים. ניתן לומר כי הדבר הכי חשוב אצל מרצה של לימודים בתחום הנומרולוגיה זה הידע שלו. אין גבול לכמות הנושאים בנומרולוגיה ובכדי להבטיח כי המרצה ממלא את תפקידו בצורה טובה אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יכיר את כל הנושאים הללו בצורה מושלמת.

כתוב/כתבי תגובה