לימודי נומרולוגיה – ידע לחיים

לימודי נומרולוגיה

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל אדם אשר מגיע לגיל 18 עד 21 מגלה כי החיים הם הרבה יותר מורכבים מכל מה שהכרנו לפני כן. האדם מגלה כי כמו הדברים אשר הוא לא מבין, לא יודע, לא מכיר, לא פגש מעולם ולא דמיין היא פשוט עצומה וכי יש קושי אדיר להבין כיצד להתנהל בחיים הללו. למעשה ניתן לומר כי בכל רגע בחיים ניתקל במכשול, בקושי, ובבעיות אשר ימנעו מאתנו להגשים את עצמנו ואת המהות שלנו. על כן ניתן גם לקבוע כי כל אדם צריך למצוא תורה אשר תבאר לו את החיים ותסביר לו אותם בצורה הרבה יותר טובה ואיכותית. על כן ניתן לקבוע בוודאות רבה כי אחת התורות שעושות זאת בצורה הטובה ביותר שיש היא נומרולוגיה. לימודי נומרולוגיה עם רמי שקלים יכולים להעניק לכם כל כך הרבה ולהסביר לכם דברים אשר כלל לא דמיינתם שקיימים ועל כן הם כל כך מומלצים וכדאיים.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

מה הקשר בין מוסריות ונומרולוגיה?

השאיפה שלנו כחברה צריכה להיות שהאנשים בחברה שלנו יהיו כמה שיותר מוסריים. כך נבטיח חברה יותר טובה, יותר צודקת ויותר בריאה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי בכדי לשכנע אנשים שהם צריכים להיות מוסריים אנחנו צריכים להסביר להם איך הדברים פועלים. כאן אתם יכולים להבין כי נומרולוגיה המסבירה לאדם מה קרה בעולם מרגע הבריאה ועד עתה הופכת את אותו אדם גם להרבה יותר מוסרי. על כן הנומרולוגיה היא כלי הכרחי בלימוד אנשים מהי מוסריות והיא כל הכרחי אשר יכול להפוך את החברה שלנו להרבה יותר חזקה וטובה ושהו צריך להיות אינטרס של כל יהודי ושל כל ישראלי החי בארץ הזאת.

מהו הדבר הכי חשוב אצל מומחה לנומרולוגיה?

אך בכדי שהידע על נומרולוגיה יועבר בצורה טובה אנחנו צריכים למצוא מרצה לנומרולוגיה מקצועי איכותי ומנוסה כמו ד"ר רמי שקלים. ניתן לומר כי הדבר הכי חשוב אצל מרצה של לימודים בתחום הנומרולוגיה זה הידע שלו. אין גבול לכמות הנושאים בנומרולוגיה ובכדי להבטיח כי המרצה ממלא את תפקידו בצורה טובה אנחנו צריכים להבטיח כי הוא יכיר את כל הנושאים הללו בצורה מושלמת.

אולי יעניין אותכם:

כללי
dana

מחיר הסכם ממון

לא מעט זוגות בוחרים לערוך הסכם ממון עוד בטרם הם מתחתנים או לאחר החתונה. הסכם ממון רלוונטי גם עבור זוגות נשואים וגם עבור זוגות ידועים

קרא עוד »