קורס הכנה למבחן gmat

קורס הכנה למבחן gmat

אהבתם? שתפו את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל מי שמעוניין ללמוד תואר שני במנהל עסקים או ללמוד במוסדות שונים בחו"ל, חייב לעבור מבחן GMAT, שהוא סוג של מבחן פסיכומטרי אך כזה שנערך באנגלית. המבחן כולל חלקים שונים, אשר משלבים חשיבה כמותית, חשיבה ביקורתית, מטלת כתיבה, מיון נתונים ועוד, כאשר כל חלק קצוב בזמן ובנוי על פי הגדרות מאוד קשיחות. 

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

על מנת להגיע למבחן מוכנים ולהוציא בו ציון טוב, ההמלצה היא להירשם לקורס הכנה למבחן GMAT במקום מקצועי ומסודר שיודע כיצד להכין תלמידים לסוג מבחן שכזה. השאלה הנשאלת היא, כיצד בוחרים את הקורס שמתאים לנו, מה הם הפרמטרים לשם כך. 

לפני שאנחנו נציג מספר נקודות שאמורות לעזור לכם בכך, חשוב להדגיש, בשביל להצליח במבחן, זה לא מספיק רק לקחת קורס הכנה למבחני מיון, אלא צריך לפנות מספיק זמן בשביל ללמוד בבית, צריך להיות פנויים מדברים אחרים, צריך להיות מוכנים להשקיע כמה שיותר, אחרת אנחנו נתקשה מאוד להגיע לשיעורים בצורה נכונה ולהוציא מהם את המקסימום. מדובר במבחן לא פשוט, לכן חשוב שאנחנו נעשה את ההכנה הכי טובה שיש. 

אז כיצד בוחרים את הקורס הנכון עבורנו? ראשית, רצוי מאוד לקרוא המלצות וחוות דעת של תלמידים לשעבר, אלה ידעו לספר לנו האם מדובר במקום רציני, איכותי, האם מדובר במקום שאנחנו יכולים לסמוך עליו מכל היבט אפשרי. 

שנית, אנחנו צריכים לבחון מה המקום מציע לנו ברמה המעשית, כלומר, כמה שיעורים בשבוע, כמה מבחני סימולציה, מה רמת הקשר עם המדריך, האם מקבלים חומרי עזר כתובים, חומרי עזר אונליין ועוד. 

שלישית, חשוב שנבחן את כל העניין הפרוצדוראלי, כלומר, מתי השיעורים נערכים, באילו שעות, היכן, האם אנחנו יכולים להחליט ללמוד בבוקר או בערב, כמה תלמידים בכיתה ועוד. כל היבט קטן יכול להשפיע כך או אחרת על ההכנה שלנו. קראו גם על הכנה למבחן TOEFL.

ארבע, מן הסתם אנחנו צריכים להחליט בהתאם לדרישות ולתנאים הכספיים, לא רק כמה עולה הקורס אלא מה קורה אם אנחנו לא עוברים את המבחן או לא מרוצים מהציון, מה קורה אם אנחנו מפסידים שיעורים ועוד. 

אולי יעניין אותכם: