מה צריך ללמוד כדי להיות שמאי רכב?

עולם הרכב ותחום עיסוק הרכב, נמצא שנים רבות בצמיחה מתמדת בישראל. מדי שנה ושנה מגיעים לארץ הקודש דגמים חדשים ומשוכללים שבהם יש דגש רב יותר על אלקטרוניקה חדישה ומחשוב וחשמל רכב. לכן, כל העוסקים בתחום חייבים להיות ברמה הגבוהה ביותר.

צרו קשר עם סופר סת"ם עוד היום! ניתן להשאיר פרטים בטופס או לחייג: 052-9095449

למה כדאי להיות שמאי רכב? |

מכיוון שבארץ ובעולם בכלל, מכירים את החשיבות הגדולה של עולם הרכב ושמאות הרכב על כל מרכיביה, רבים פונים לתחום זה בשנים האחרונות במטרה לבנות קריירה מרתקת ומשגשגת וכמובן מכניסה לא מעט שכר.

מעבר לכל הטוב הזה, התפקיד כולל גם להעריך שווי של דגמים, וכן שווי תקלות שונות ומשונות ברכב, שווים של רכבים משומשים ופשוט להעריך את שווים של כל דבר ודבר הקשר בעולם הרכב. תחום הרכב זקוק לאנשי מקצוע איכותיים ומצוינים שיודעים לקבוע את מחירם של רכבים שונים כמו גם את המחיר של רכבים שעברו תאונות. לשם כך, נועד קורס למאות רכבים.

מה היתרונות בלהיות שמאי רכב? |

קורסים לשמאות רכבים, מעניקים יתרון גדול בשוק העבודה כיום בעיקר בתחום הרכב אך חשוב לדעת שלא רק. שמאים יודעים גם להעריך דברים אחרים שלא בהכרח קשורים לעולם הרכב שכן הדרך להגיע לשווי מוצר מסויים הוא באותה הדרך המקובלת לבחינת שווי הרכב.

מעבר לכך, חלק משמעותי מתפקידו של שמאי רכב, הוא לצאת לשטח בעצמו ולבחון ולהעריך שווי של פריטים. חוות דעתו של השמאי חשובה והכרחית בשוק הרכב ועל כן היא חייבת להיות עניינית וקפדנית. אם חשבתם להיות שמאים ואתם מעוניינים בקריירה מאתגרת ומתגמלת, כדאי שתלכו על המקצוע הזה.

מה צריך כדי להיות שמאי רכב? |

כדי להתקבל לקורס שמאות רכב, על המועמדים להיות בעלי 12 שנות לימוד, מעל גיל 23 ולהחזיק ברישיון נהיגה דרגת 02 לפחות. קיימת בנוסף, דרישה לתעודת מכונאות סוג 2 או פחחות סוג 3 לפחות.

מעבר לכך, חשוב לזכור שלקורס שמאות רכב יתקבלו מועמדים אך ורק ללא רישום פלילי ותידרש המצאת אישור מהמשטרה. אישור כזה ניתן בכל תחנת משטרה בעיר מגוריך.

כתוב/כתבי תגובה